19.05.22

Saku Vallavalitsus

Infotelefon 671 2431

E-post saku@sakuvald.ee

Juubelitammede tee 15, 75501 Saku Harjumaa

Vastuvõtuaja palume eelnevalt kokku leppida.

 

Lahtiolekuajad:

E, T, N  8-17
K  8-18
R  8-14

 

 

Reg. nr  75019738

Pank: Swedbank EE862200001120079664

Käibemaksukohustuslase nr EE100770256
Tehingupartneri kood 150101

 
  ________________________      

Vallavalitsus
Vallakantselei
Sotsiaalhoolekandeteenistus
Haridus- ja kultuuriteenistus
Ehitus- ja planeerimisteenistus
Arendus- ja keskkonnateenistus
Majandusteenistus
Finantsteenistus
Toitlustusteenistus

       
  ________________________      

Vallavalitsus

       
Marti Rehemaa Vallavanem 671 2444 marti.rehemaa@sakuvald.ee  
Tanel Ots Vallavalitsuse liige, abivallavanem 5860 2400 tanel.ots@sakuvald.ee  
Kalle Pungas Vallavalitsuse liige 506 6974 kalle.pungas@sauevald.ee  
Rando Kruuse Vallavalitsuse liige 5344 5525 rando.kruuse@sakuvald.ee  

 

Vallakantselei

       
Siiri Raagmets Vallasekretär 671 2430 siiri.raagmets@sakuvald.ee  
Katre Reilent Jurist 671 2434 katre.reilent@sakuvald.ee  
Annika Voosel Vallasekretäri abi 671 2429 annika.voosel@sakuvald.ee  
Pille Sasmin Sekretär 671 2431 pille.sasmin@sakuvald.ee  
Chris Stroom Sekretär 671 2447 chris.stroom@sakuvald.ee  
Katre Ulmas Volikogu sekretär   katre.ulmas@sakuvald.ee  
Annika Kubja Kommunikatsioonijuht 671 2435
5550 2718
annika.kubja@sakuvald.ee  
ametikoht täitmisel Toimetaja 671 2425    

 

Sotsiaalhoolekandeteenistus

       
Eike Hunt Sotsiaalhoolekandeteenistuse  juht 671 2445 eike.hunt@sakuvald.ee  
Maarika Tikman Sotsiaalhoolekande spetsialist 671 2402 maarika.tikman@sakuvald.ee  
Anne Rannaveski-Poola Lastekaitsespetsialist 671 2428 anne.rannaveski-poola@sakuvald.ee  
Raili Suits Lastekaitsespetsialist 671 2439 raili.suits@sakuvald.ee  
Anu Mesila Lastekaitsespetsialist 671 2401 anu.mesila@sakuvald.ee  
Kaire Kopli Juhtumikorraldaja 671 2404 kaire.kopli@sakuvald.ee  

 

Haridus- ja kultuuriteenistus

       
ametikoht täitmisel Haridus- ja kultuuriteenistuse juht      

Heli Veersalu

Hariduse peaspetsialist 671 2415 heli.veersalu@sakuvald.ee  

Anne-Ly Suvi

Kultuuri-, spordi- ja noorsootööspetsialist 671 2449 annely.suvi@sakuvald.ee  

Merlin Seervald

Haridusspetsialist 671 2437 merlin.seervald@sakuvald.ee  

 

Ehitus- ja planeerimisteenistus

       
Maire Laur Ehitus- planeerimisteenistuse juht 671 2422 maire.laur@sakuvald.ee  
Leho Vilu Arhitekt 671 2420 leho.vilu@sakuvald.ee  
Anne Kadaja Ehitusspetsialist (ehitusload) 671 2416 anne.kadaja@sakuvald.ee  
Liia Orlova Ehitusspetsialist (kasutusload) 671 2446 liia.orlova@sakuvald.ee  
Viktor Nazarov Ehitusspetsialist (ehitusload) 671 2426 viktor.nazarov@sakuvald.ee  
Silver Riisalo Arhitekt-planeerija 671 9339 silver.riisalo@sakuvald.ee  
Piret Lõoke Järelevalve inspektor 671 2409 piret.looke@sakuvald.ee  
Maie Lipso Maakorraldusspetsialist 671 2423 maie.lipso@sakuvald.ee  
Maigi Tenisson Keskkonnaspetsialist 671 2421 maigi.tenisson@sakuvald.ee  
Karmen Kase Planeeringuspetsialist 671 2441
5350 8333
karmen.kase@sakuvald.ee  
Kristina Suits Vanemtehnik 671 2424 kristina.suits@sakuvald.ee  

 

Arendus- ja keskkonnateenistus

       
Kerli Laur Arendus- ja keskkonnateenistuse juht 671 2427 kerli.laur@sakuvald.ee  
Hele-Mall Kink Arendusspetsialist 671 2405 helemall.kink@sakuvald.ee  
Stiina Vard Keskkonnaspetsialist 671 4139 stiina.vard@sakuvald.ee  
Merili Ring Keskkonnakaitse inspektor 671 4133 
5199 9341
merili.ring@sakuvald.ee  
Laura Siitam GIS-spetsialist 5199 9385 laura.siitam@sakuvald.ee  

 

Majandusteenistus

       
Peep Pukk Majandusteenistuse juht 671 2406 peep.pukk@sakuvald.ee  
Toivo Alasoo Taristuinsener 671 2410 toivo.alasoo@sakuvald.ee  
August Albert Vallamajanduse insener 671 2407 august.albert@sakuvald.ee  
Igor Gerasenkov Ehitusinsener 671 2438 igor.gerasenkov@sakuvald.ee  
Emil Gens Hankespetsialist 671 2408 emil.gens@sakuvald.ee  
Juhani Lipso IT-spetsialist 671 2412 juhani.lipso@sakuvald.ee  
Urmas Lorvi IT-spetsialist 652 2939 urmas.lorvi@sakuvald.ee  
Joel Villem Haljastuse ja heakorra peaspetsialist 671 2436 joel.villem@sakuvald.ee  
Marek Ploompuu Haldusspetsialist 652 5519 marek.ploompuu@sakuvald.ee  
Rain Oksaar Haldusspetsialist 671 9235  
5199 4888
rain.oksaar@sakuvald.ee  

 

Finantsteenistus

       
Randar Lohu Finantsteenistuse juht 671 2411 randar.lohu@sakuvald.ee  
Maire Nurmeots Pearaamatupidaja 671 2414 maire.nurmeots@sakuvald.ee  
Kristi Jõeleht Vanemraamatupidaja 671 2432 kristi.joeleht@sakuvald.ee  
Anneli Sulin Raamatupidaja-personalispetsialist 671 2413 anneli.sulin@sakuvald.ee  
Merike-Melaine Kuimet Raamatupidaja-kassapidaja 671 2417 merike.kuimet@sakuvald.ee  

 

Toitlustusteenistus

       
Anu Ruukholm Toitlustusteenistuse juht 5199 9787 anu.ruukholm@sakuvald.ee  
         
         
Andmekaitse spetsialisti ülesandeid täidab Saku vallavalitsuses 
Annika Voosel
  671 2429 annika.voosel@sakuvald.ee