Saku Vallavalitsus 

Reg. nr  75019738

Juubelitammede tee 15, 75501 Saku Harjumaa
Pank: Swedbank  EE862200001120079664

Telefon 671 2431
Faks 671 2433
E-post saku@sakuvald.ee

Lahtioleku ajad:

E, T, N  8-17
K  8-18
R  8-14

 

Alates 6. juulist vallavalitsuse ametnikel kindlaid vastuvõtuaegu ei ole. Vastuvõtuaja palume eelnevalt sekretäri (tel 671 2431, e-post saku@sakuvald.ee) või vastava ametnikuga kokku leppida.

 

Vallavalitsus


Nimi Ametinimetus Telefoni nr E-post/Vastuvõtuaeg
Marti Rehemaa Vallavanem 671 2444 marti.rehemaa@sakuvald.ee
Tanel Ots Vallavalitsuse liige, abivallavanem 5663 6400 tanel.ots@sakuvald.ee
Kalle Pungas Vallavalitsuse liige 506 6974   kalle.pungas@sauevald.ee
Rando Kruuse Vallavalitsuse liige 5344 5525 rando.kruuse@sakuvald.ee

 

Vallavanema alluvuses

     
Heli Veersalu Hariduse peaspetsialist 671 2415 heli.veersalu@sakuvald.ee
Anne-Ly Suvi Kultuuri-, spordi- ja noorsootööspetsialist 671 2449 annely.suvi@sakuvald.ee
Merlin Seervald Haridusspetsialist 671 2437

merlin.seervald@sakuvald.ee

 

Vallakantselei

     
Siiri Raagmets Vallasekretär 671 2430 siiri.raagmets@sakuvald.ee
Ülo Lohk Jurist   ylo.lohk@sakuvald.ee
Annika Voosel Vallasekretäri abi 671 2429 annika.voosel@sakuvald.ee
Pille Sasmin Sekretär 671 2431 pille.sasmin@sakuvald.ee
Chris Stroom Sekretär 671 2447 chris.stroom@sakuvald.ee
Katre Ulmas Volikogu sekretär   katre.ulmas@sakuvald.ee
Victoria Parmas Avalike suhete spetsialist 671 2435 victoria.parmas@sakuvald.ee
Inna Mikli Toimetaja 671 2425 inna.mikli@sakuvald.ee
 

 

Finantsteenistus

     
Randar Lohu Finantsteenistuse juht 671 2411 randar.lohu@sakuvald.ee
Maire Nurmeots Pearaamatupidaja 671 2414 maire.nurmeots@sakuvald.ee
Kristi Jõeleht Vanemraamatupidaja 671 2432 kristi.joeleht@sakuvald.ee
Anneli Sulin Raamatupidaja-personalispetsialist 671 2413 anneli.sulin@sakuvald.ee
Merike-Melaine Kuimet Raamatupidaja-kassapidaja 671 2417 merike.kuimet@sakuvald.ee
Hele-Mall Kink Arendusspetsialist 671 2405

helemall.kink@sakuvald.ee

 

Ehitus- ja planeerimisteenistus

     
Maire Laur Ehitus- planeerimisteenistuse juht 671 2422 maire.laur@sakuvald.ee
Leho Vilu Arhitekt 671 2420 leho.vilu@sakuvald.ee
Anne Kadaja Ehitusspetsialist (ehitusload) 671 2416 anne.kadaja@sakuvald.ee
Liia Orlova Ehitusspetsialist (kasutusload) 671 2446 liia.orlova@sakuvald.ee
Viktor Nazarov Ehitusspetsialist (ehitusload) 671 2426 viktor.nazarov@sakuvald.ee
Silver Riisalo Planeeringuspetsialist 671 2441 silver.riisalo@sakuvald.ee
Piret Lõoke Järelevalve inspektor 671 2409 piret.looke@sakuvald.ee
Maie Lipso Maakorraldusspetsialist 671 2423 maie.lipso@sakuvald.ee
Maigi Tenisson Keskkonnaspetsialist 671 2421 maigi.tenisson@sakuvald.ee
Kerli Laur Keskkonnaspetsialist (jäätmete alal) 671 2427 kerli.laur@sakuvald.ee
Mari Viilop Vanemtehnik 671 2424

mari.viilop@sakuvald.ee

 

Sotsiaalhoolekandeteenistus

   
Eike Hunt Sotsiaalhoolekandeteenistuse juht 671 2445 eike.hunt@sakuvald.ee
Anne Moses Sotsiaalhoolekande spetsialist 671 2402 anne.moses@sakuvald.ee
Katre Reilent Lastekaitse spetsialist 671 2428 katre.reilent@sakuvald.ee
Raili Suits Lastekaitse peaspetsialist 671 2439 raili.suits@sakuvald.ee
Anu Mesila Lastekaitsespetsialist 671 2401 anu.mesila@sakuvald.ee
Kaire Kopli Juhtumikorraldaja 671 2404

kaire.kopli@sakuvald.ee

 

Majandusteenistus

     
Peep Pukk Majandusteenistuse juht 671 2406 peep.pukk@sakuvald.ee
Toivo Alasoo Taristuinsener 671 2410 toivo.alasoo@sakuvald.ee
August Albert Vallamajanduse insener 671 2407 august.albert@sakuvald.ee
Igor Gerasenkov Ehitusinsener 671 2438 igor.gerasenkov@sakuvald.ee
Emil Gens Hankespetsialist 671 2408 emil.gens@sakuvald.ee
Juhani Lipso IT-spetsialist 671 2412 juhani.lipso@sakuvald.ee
Urmas Lorvi IT-spetsialist 652 2939 urmas.lorvi@sakuvald.ee
Joel Villem Vallaaednik 671 2436 joel.villem@sakuvald.ee
Lauri-Kaarel Meri Haldusspetsialist 5389 6085 lauri-kaarel.meri@sakuvald.ee
Rain Oksaar Haldusspetsialist 671 9235 rain.oksaar@sakuvald.ee
 

 

Toitlustusteenistus

     
Anu Ruukholm Toitlustusteenistuse juht 5199 9787;

anu.ruukholm@sakuvald.ee

 

Andmekaitse spetsialisti ülesandeid täidab

Saku vallavalitsuses Annika Voosel

 

671 2429

annika.voosel@sakuvald.ee