Teadaanne kodanikele
Kõik Saku valla lasteaiad on avatud, kuid koolid, muusikakool, noortekeskus, spordikeskus ja kultuurikeskus on suletud. Raamatukogupäevakeskus ja vallavalitsus töötavad kriisiaegse töökorralduse järgi.

Vallavalitsus töötab edasi, kuid tavapärast klientide vastuvõttu ei toimu. Vallavalitsusega saab ühendust e-posti või telefoni teel, üldküsimustes saku@sakuvald.ee ja tel 671 2431; täpsemad kontaktid ja informatsioon kodulehel www.sakuvald.ee. 
Lapse sünni registreerimine ja elukohatoimingud (registreerimine ja elukohaväljavõtted) on soovitav teha elektroonselt veebikeskkonnas www.rahvastikuregister.ee.
Kui Teil ei ole võimalik e-teenust kasutada, tuleb aeg eraldi kokku leppida kas aadressil annika.voosel@sakuvald.ee või telefonil 671 2429. Muud toimingud ja avaldused on soovitav samuti teha kirjalikult kas e-postiga saku@sakuvald.ee või tuues paberkandjal vallavalitsuse ukse kõrval olevasse postkasti aadressil Teaduse 13. 

 

Osa Kasemetsa teest on alates 15. aprillist kuni augustini liiklusele suletud

03.04.2020

Alates 15.04 on Kasemetsa teel 1,6 pikkune teelõik kuni augustikuuni seoses ÜVK ehitustöödega liiklusele suletud. Töödega alustatakse Kiisa-poolsest otsast Revali bussipeatuse juurest. Tööd kestavad kuni augustikuuni. Elanikel palun koju saamiseks...  Loe edasi »

Saku Sõnumid

Sündmused vallas

 

Vaata kõiki sündmusi

 

 

Kontaktid