____________________
 

Saku Lasteaed Terake võtab tööle ÕPETAJA ABI või ASSISTENDI (keskharidus või lapsehoidja kutse), SÕIMERÜHMA ÕPETAJA ja ÕPETAJA, lapsehoolduspuhkuse asendaja (vastavus pedagoogide kvalifikatsiooninõuetele).
Tööle asumise aeg 15.08.2022. Avaldus ja haridust tõendava dokumendi koopiad saata 12. juuliks Tallinna mnt 12  Saku 75501 või terake@sakuvald.ee. Info tel 509 7782, Eve Laiverik

____________________

Puuhamaa OÜ Vembu-Tembumaa otsib oma meeskonda:

- haldusspetsialisti - vaata töökuulutust
kokka, töö hooajaline kuni 31.08.2022 - vaata töökuulutust

___________________

Kajamaa Kool ootab oma kollektiivi KLASSIÕPETAJAT (eripedagoogi)  III kooliaste, riiklik lihtsustatud õppekava (15 tundi), lapsehoolduspuhkusel oleva õpetaja asendaja, INGLISE KEELE ÕPETAJAT I ja II kooliaste (5 tundi) ja ÕPIABI ÕPETAJAT (6 tundi)

Vaata töökuulutust
Tööle asumine koheselt. Palume esitada avaldus ja elulookirjeldus koos haridust tõendavate dokumentide koopiatega kajamaa.kool@sakuvald.ee. Täiendav info 5348 8068.

___________________

Salu Kooli õpilaskodu otsib oma hubasesse õpilaskodusse KASVATAJAT ja ÖÖVALVET, töö osalise koormusega.

Kasvataja tööaeg T ja N kella 15-22, öövalve tööaeg T ja N kella 22-8.
Kui tunned, et oled valmis pühendama oma aega erivajadustega laste aitamisse ja suunamisse koolivälisel ajal, siis anna endast märku kool@salukool.ee, tel 608 8618.

______________________

Tegevusjuhendaja, SA Haraka Kodu

Tööle asumine esimesel võimalusel, võimalik töötada osalise tööajaga (0.75 koormus) või ajutiselt (puhkuste asendaja). Sobib ka üliõpilastele ja krapsakale pensionärile. Asukoht: Maidla küla, Saue vald. Tel 55 22 631, e-post harakakodu.sa@gmail.com

______________________
Töökuulutuste lisamiseks palun saata e-kiri aadressil annika.kubja@sakuvald.ee