2. mail ei toimu vallavanem Marti Rehemaa ja majandusteenistuse juht Virko Kolksi vastuvõttu seoses osalemisega ametialasel koolitusel.
2. mail toimub ehitusspetsialistide Anne Kadaja ja Viktor Nazarovi vastuvõtt kella 16.30-19.
Alates 2. maist töötab Saku Vallavalitsus uues majas aadressil Teaduse 13. Kuni 27. aprillini toimuvad spetsialistide vastuvõtud veel aadressil Teaduse 1, kuid seoses kolimisega võib töö olla veidi häiritud. 30. aprillil on vallavalitsus kolimise tõttu suletud. Palume ebamugavuste pärast vabandust.
Saku Vallavalitsus võtab tööle Saku Gümnaasiumi direktori ja vallavalitsusse vanemtehniku. Vaata tööpakkumisi CV Keskusest või vallavalitsuse kodulehelt www.sakuvald.ee/toopakkumised
3.04.18

1. aprilli seisuga on Saku vallas elanikke
9900

Kuidas registreerida oma elukohta

Registreeri end Saku valla elanikuks

Kiisa raudteejaama autoparkla on paar päeva suletud

26.04.2018

Seoses Tallinna Teede ASi raudteeparklate projekti haljastustööde lõpetamisega on Kiisa raudteejaama parkla kaks päeva suletud.  Loe edasi »

Kõik uudised

KÕIK UUDISED

Kohanime määramine Sõbra tee
Eelnõu
Asendiplaan

 

15.04.18

Hajaasustuse programmi taotlusvoor on avatud 9. aprillist kuni 11. juunini 2018.

EAS-i hajaasustuse programmi kaudu rahastatud toetuse abil on võimalik välja ehitada veevärk ja kanalisatsioon, teha korda koduõuest suurele teele viiv juurdepääsutee või paigaldada autonoomseid elektrisüsteeme. Loe edasi siit

Saku Sõnumid

 
 

Tere tulemast!

Kaunis loodus, maalähedus, põllud metsadega vaheldumas, valged liivarannad Männiku järvistus, arenenud teedevõrgustik, pealinna lähedus, aga sama privaatne rohelus, logistiliselt soodne asukoht ettevõtlusele - selline on Saku vald, mis asub Harjumaa keskosas, Tallinna kesklinnast 17 km kaugusel. Saku vald moodustati 1866 ja valla õigused taastati 16. jaanuaril 1992. Saku valla moto on "Läbi rohelise akna".

 

 

Kliki muutmiseks...

Kontaktid

 

Sündmused vallas

 

Vaata kõiki sündmusi