Kolmapäeval, 14. detsembril, ei toimu majandusteenistuse juhi Virko Kolksi vastuvõttu.
Ehitusjärelevalve vaneminspektor Ain Lilleoru vastuvõttu ei toimu.

Vali Saku valla Aasta Tegu 2016

Konkursile Saku valla Aasta Tegu 2016 esitasid vallaelanikud 15 ettepanekut. Nüüd on kõigil rahvastikuregistri järgi Saku valla elanikel võimalik kuni 29. detsembrini hääletada, milline tegu saab tänavu Aasta Teoks. Hääletamiseks tuleb ID-kaardiga sisse logida (vaata lehe paremal pool üleval). Igalt hääletajalt läheb arvesse vaid üks, viimane hääl. Aasta Teo tiitli annab kätte volikogu esimees vabariigi aastapäeva aktusel 23. veebruaril.
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
Hääletamiseks peab olema Saku valla elanik!
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
17.11.16
Saku vallavalitsus otsustas võtta 8. novembri korraldusega peremehetute ehitistena arvele Saku vallas Saku ja Kiisa alevikes ning Tõdva, Kajamaa, Kurtna, Lokuti, Männiku, Tagadi, Tänassilma, Saustinõmme, Metsanurme ja Kasemetsa külades asuvad välisvalgustuspaigaldised. Vastuväited ehitise peremehetuse või selle Saku Vallavalitsuse poolt hõivamise kohta palume esitada hiljemalt 16. jaanuariks 2017.
Toimetaja: VICTORIA PARMAS
30.11.2016 Tallinna Tehnikakõrgkool aitab töötutel uut tööd saada

Tallinna Tehnikakõrgkool (TTK) koolitab sellel ja järgmisel aastal tasuta inimesi, kes ei ole pikka aega tööd leidnud, aidates neil uute teadmiste ja oskustega taas tööle saada või oma ettevõtte luua. Sügisel alanud tööstus- ja logistikavaldkonna ...  Loe edasi »

28.11.2016 Kutse Nelja Valla Kogu piirkonna ühistele mõttetalgutele
22.11.2016 Saku vald ootab tunnustamist väärivate inimeste ja ettevõtete kandidaate
17.11.2016 RMK raied 2016. aasta detsembris
08.11.2016 Jarek Toiger ja Reelika Traks MMi 10-tantsu finaalis

Kohanime Anti tee määramine

Saku Sõnumid

24.11.16
Toimetaja: VICTORIA PARMAS
 
 

Tere tulemast!

Kaunis loodus, maalähedus, põllud metsadega vaheldumas, valged liivarannad Männiku järvistus, arenenud teedevõrgustik, pealinna lähedus, aga sama privaatne rohelus, logistiliselt soodne asukoht ettevõtlusele - selline on Saku vald, mis asub Harjumaa keskosas, Tallinna kesklinnast 17 km kaugusel. Saku vald moodustati 1866 ja valla õigused taastati 16. jaanuaril 1992. Saku valla moto on "Läbi rohelise akna".

 

 

Kliki muutmiseks...

Nädala eelinfo

5. detsembril

17.00 hariduskomisjon

 

Puhkused

Kontaktid

Sündmused vallas

 

Vaata kõiki sündmusi