21.07.17

Saku Vallavalitsus pakub tööd kahele kokale: Saku Lasteaia Päikesekild keskusköögis ja Kurtna Kooli köögis. Ootame kandideerimisdokumente kuni 31.07.2017

 

Nõudepesija, Saku Mõis
Täpsem info: www.sakumois.ee, tel: 5226147 Ines Arna

 

Laotöötaja, Wavin Estonia OÜ
Wavin Estonia OÜ otsib kohusetundlikku laotöötajat. Asume Sauel. Kontakttel. 6506840

 

Müüja, Saku Konsumis ja E-Ehituskeskuse kaupluses

 

Saalitöötaja, Roobuka pood
Roobuka külas, Kiisal,  Roheluse tee 1 / Hageri tee 22 asuv  Roobuka pood otsib suveperioodiks 0,75 koormusega SAALITÖÖTAJAT. Töö sisu: kaupade vastuvõtmine ja kaupade müügisaalis paigutamine. Nõutav: valmisolek füüsiliseks tööks, vanus vähemalt 18a. Töö on sobiv ka keskkooli- või üliõpilasele. Täiendav info tel 5011870 või roobukapood@meietoidukabad.ee.

 

Kallurauto juht ja töödejuhataja, OÜ Kalsep
Kalsep OÜ otsib autojuhti kallurauto peale. Nõutav C-kat juhiluba, eelnev töökogemus, kohusetundlikkus. Täpsem info tel 506 7491 või kalsep@kalsep.ee. Kalsep OÜ pakub tööd ka töödejuhatajale. Ootame töökogemust transpordi ja logistika erialal, C-kat juhiloa omamist ning juhtimisalaseid oskusi. Info tel. 5067491, kalsep@kalsep.ee

 

Tõstukijuht, Eesti Keskkonnateenused AS
Eesti Keskkonnateenused AS pakub tööd tõstukijuhile Sakus. Töö sisuks on tõstukiga sorteeritavate jäätmete mahapaneku ja sorteerimise korraldamine. Töö tegemiseks on vajalikud tõstukijuhi load. Täiendav info telefonil: 512 2885.

 

Müüja-klienditeenindaja, Saku E-ehituskeskus ja Saku Konsum

 

Laotöötajad, OÜ Haldusmaailm
Otsime oma meeskonda kohusetundlikke ja ausaid laotöötajaid. Tööks on postipakkide komplekteerimine liini pealt kastidesse. Töö toimub graafiku alusel, päevased ja öised vahetused. Töö asub Harjumaal, Jälgimäe teel. Tööle asumine kohe! Huvi korral võta minuga ühendust! Kontaktid: grete@haldusmaailm.ee, 5348 7253.

 

Töökuulutuste lisamiseks palun saata e-kiri aadressil victoria.parmas@sakuvald.ee 

 

Toimetaja: ANNELI SULIN