10. aprillil on Saku jäätmejaam suletud. 9. aprillil töötab Saku Vallavalitsus kella 16-ni.
 Teadaanne kodanikele
Kõik Saku valla lasteaiad on avatud, kuid koolid, muusikakool, noortekeskus, spordikeskus ja kultuurikeskus on suletud. Raamatukogupäevakeskus ja vallavalitsus töötavad kriisiaegse töökorralduse järgi.

Vallavalitsus töötab, kuid tavapärast klientide vastuvõttu ei toimu. Vallavalitsusega saab ühendust e-posti või telefoni teel, üldküsimustes saku@sakuvald.ee ja tel 671 2431; täpsemad kontaktid ja informatsioon kodulehel www.sakuvald.ee. 
Lapse sünni registreerimine ja elukohatoimingud (registreerimine ja elukohaväljavõtted) on soovitav teha elektroonselt veebikeskkonnas www.rahvastikuregister.ee.
Kui Teil ei ole võimalik e-teenust kasutada, tuleb aeg eraldi kokku leppida kas aadressil annika.voosel@sakuvald.ee või telefonil 671 2429. Muud toimingud ja avaldused on soovitav samuti teha kirjalikult kas e-postiga saku@sakuvald.ee või tuues paberkandjal vallavalitsuse ukse kõrval olevasse postkasti aadressil Teaduse 13. 

 

Tasuta nõu kogemusnõustajatelt

08.04.2020

47 vabatahtlikku kogemusnõustajat pakuvad oma abi praeguses kriisis veebi- ja telefoninõustamisena (tavakõned, Skype'i kõned, sõnumvestlused, meilid jmt). Nõustamine on tasuta ja selleks tuleks aeg ja nõustamisvorm eelnevalt kokku leppida. Nõusatm...  Loe edasi »

Saku Sõnumid

Sündmused vallas

 

Vaata kõiki sündmusi

 

 

Kontaktid