___________________

Koolibusside sõiduplaan alates 08.01.2024

___________________________________________________

Bussid

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse poolt korraldavatel liinidel Harjumaal kehtib nulleurone bussipilet  alates 1. juulist 2018 avalikel liinidel ühistranspordi kasutajatele, kes ei ole vanuses 20 - 62 eluaastat, see tähendab - pileti ostmise kohustus on inimestel vanuses 20-62 (kaasa arvatud) eluaastat.

Rong

Tasuta saavad õpilased sõita õppetöö perioodil Elroni II ja III tsoonis, kuhu kuuluvad kõik Saku vallas asuvad rongipeatused. Tallinna suunal on võimalik tasuta sõita õppetöö perioodil kuni Valdeku peatuseni, sealt edasi tuleb tasuta sõidu jätkamiseks kasutada Tallinna ühistransporti või tuleb edasise sõidu eest maksta kohe oma kodupeatuses rongi sisenedes. Õpilane peab klienditeenindajale näitama Ühiskaarti, Saku valla kooli õpilaspiletit või mõne teise kooli Ühiskaardi funktsiooniga õpilaspiletit ja ütlema, kuhu ta sõita soovib. Tallinnas maksab sõit 1 euro, piletimasinast 90 senti. Pileti eest saab rongis tasuda sularahas või Elroni sõidukaardile laetud rahaga. E-õpilaspileti ja Ühiskaardiga rongis maksta ei saa. Ühiskaardile saab aga osta eelnevalt päeva- või kuupileti.
 

___________________________________________________
 

Küsimuste puhul palume pöörduda majandusteenistuse juhi Peep Pukk poole telefonil 671 2406 või e-kirjaga peep.pukk@sakuvald.ee

 
Transpordivõimalustest Saku vallas saad lugeda siit.