Saku valla pindala on 17 044 ha (andmed 31. dets 2014) ning territooriumil paikneb 22 maa-asulat, neist 2 alevikku  (Kiisa ja Saku) ning 20 küla.

  Kontaktisik Tel Facebook e-posti aadress
Juuliku küla Mart Siimann 53321144   juuliku.kylaselts@gmail.com
Jälgimäe küla Kadi Arnik   Jälgimäe küla FB kadi_80@hotmail.com
Kajamaa küla Katri Ots 53435107      kajamaakyla.mty@gmail.com
Kasemetsa küla        
Kiisa alevik Annely-Thea Häggblom 5103351   annely@lakiauto.ee
Kirdalu küla        
Kurtna küla Terje Alev   Kurtna küla FB  
Lokuti küla Anu Altmets 53358212   anu.altmets@gmail.com
Metsanurme küla Enn-Toivo Annuk 56483468 MTÜ Metsanurme FB enntoivo@gmail.com
Männiku küla Eero Alamaa 56694080   eeroalamaa@gmail.com
Rahula küla

Merlin Tammar

56461119

 

merlin.tammar@gmail.com

Roobuka küla Lauri Nõukas 5016157   nouks904@hotmail.com
Saku alevik        
Saue küla Ülar Palm 5131540 Saue küla FB meie.saue@gmail.com
Saustinõmme küla

Arnold Jõgis

Liina Liibert (Metsaveere)

5309.9878  

arnold.jogis@gmail.com

liina1974@hotmail.com

Sookaera -Metsanurga küla Tanel Ots 56636400   tanel.ots@sakuvald.ee
Tagadi küla       tagadi@sakuvald.ee
Tammejärve küla        
Tammemäe küla        
Tõdva küla Pille Kasterpalu 55617982   pille.kasterpalu@metsabyroo.ee
Tänassilma küla Henrik Raave     henrik@must.ee
Üksnurme küla Tiiu Velleste 5270000 Üksnurme küla FB tiiu.velleste@gmail.com

[Suure kaardi avamiseks klõpsa kaardil ]
Saku valla külad

Külade Kaart

 

30. novembril 2016 Saku vallamajas toimunud külade ümarlaud

28. aprillil 2015 laagrieskuses Talu toimunud külade koosolek

11. novembril 2014 Saku Valla Majas toimunud koosolek

11. augustil Rehe küünis toimunud koosolek

27. veebruaril 2014 Kiisal toimunud külade ümarlaua memo

29. mail 2014 Kurtnas toimunud külade ümarlaua memo