Saku valla pindala on 16 995 ha (andmed 31. dets 2014) ning territooriumil paikneb 21 maa-asulat, neist 2 alevikku  (Kiisa ja Saku) ning 19 küla.

  Kontaktisik Tel Facebook e-posti aadress
Juuliku küla         Mart Siimann 5332 1144 Juuliku Kommuun juuliku.kylaselts@gmail.com
Jälgimäe küla Kadi Arnik   Jälgimäe küla FB kadi_80@hotmail.com
Kajamaa küla Katri Ots 5343 5107      kajamaakyla.mty@gmail.com
Kasemetsa küla

Keit Fomotškin 

5306 0112  

kasemetsakyla@gmail.com

Kiisa alevik Annely-Thea Häggblom 510 3351 Kiisa alevik  annely@lakiauto.ee
Kirdalu küla        
Kurtna küla Terje Alev 5648 1382  Kurtna küla FB terje.alev@gmail.com
Lokuti küla Anu Altmets 5335 8212   anu.altmets@gmail.com
Metsanurme küla Enn-Toivo Annuk 5648 3468 MTÜ Metsanurme FB enntoivo@gmail.com
Männiku küla Eero Alamaa 5669 4080   eeroalamaa@gmail.com, mannikukyla@gmail.com
Rahula küla

Merlin Tammar

5646 1119

 

merlin.tammar@gmail.com

Roobuka küla Lauri Nõukas 501 6157   nouks904@hotmail.com
Saku alevik        
Saue küla Ülar Palm 513 1540 Saue küla FB meie.saue@gmail.com
Saustinõmme küla

Liina Liibert (Metsaveere)

Olvi Parve

5309.9878  

liina1974@hotmail.com

olvi.parve@gmail.com.

Sookaera -Metsanurga küla Tanel Ots 5663 6400   tanel.ots@sakuvald.ee
Tagadi küla       tagadi@sakuvald.ee
Tammemäe küla        
Tõdva küla Pille Kasterpalu 5561 7982   pille.kasterpalu@metsabyroo.ee
Tänassilma küla Renee Puhm 506 5013   renee.puhm@ccs.ee
Üksnurme küla Tiiu Velleste 527 0000 Üksnurme küla FB tiiu.velleste@gmail.com

[Suure kaardi avamiseks klõpsa kaardil ]
Saku valla külad

Külade Kaart

 

30. novembril 2016 Saku vallamajas toimunud külade ümarlaud

28. aprillil 2015 laagrieskuses Talu toimunud külade koosolek

11. novembril 2014 Saku Valla Majas toimunud koosolek

11. augustil Rehe küünis toimunud koosolek

27. veebruaril 2014 Kiisal toimunud külade ümarlaua memo

29. mail 2014 Kurtnas toimunud külade ümarlaua memo