« Tagasi

AS Sebe bussiliinide tõrked on nüüd nähtaval ettevõtte veebilehel

Vallavalitsus kohtus Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse (ÜTK) esindajatega, et arutada bussiliikluse viimasel ajal esilekerkinud kitsaskohti. ÜTK haldab meie liinide toimimist ja põhimure on olnud liinidega, mida teenindab AS Sebe.

Busside ära jäänud väljumised kogu Harjumaal ja ka Sakus on tingitud bussijuhtide puudusest. Kui juhtide arv oli kriitiline juba varem, siis Ukrainas puhkenud sõda vähendas bussijuhtide ridu eelkõige nende arvelt, kes olid tööle tulnud piiri tagant.

AS Sebe otsib olukorrale lahendusi ja on ühena loonud liinihäirete veebikeskkonna, mille leiab https://sebe.reisibussid.ee/.
Info järgmise päeva kohta leiab eelmise päeva õhtul alates kella 19. Ebamugavuste vältimiseks kontrollige õhtul üle, millised bussid järgmisel päeval ei välju.

Kõikidest probleemidest andke kindlasti teada teenuse osutajatele. Liinid 117 ja 117A on veel Hansabussi teenindada, infotelefon 600 7755. Uute liinide 117B, 177 ja 178 teenuse osutaja on AS SEBE, infotelefon 602 2555. Ja samuti tasub teavitada ÜTKd, tel. 640 6780, info@ytkpohja.ee.

Ja kui juba olete bussis, siis pidage meeles oma sõit registreerida, sest sellest sõltub liinide jätkusuutlikus ja sagedus.