Esmaspäeval, 9. mail on bussiiinidel 140, 163, 164, 219 ajutine liikumistee muudatus

Seoses ürituse korraldamisega ja läbiviimisega Teatri väljakul 9. mail korraldatakse ümber maakonna ühistranspordiliinide 140, 163, 164, 219 alljärgnevalt:

Liinid 163, 219 suunatakse kesklinnas übmersõidule kella 18.00st kuni tööpäeva lõpuni.

Liikumistee Tallinnasse siseneval suunal: Estonia puiestee, Gonsiori, Ants Laikmaa, Rävala puiestee, Kaubamaja. Jääb teenindamata peatus Estonia. Sõitjate väljumine toimub Kaubamaja peatuses.

Liikumistee Tallinnast väljuval suunal: Kaubamaja, Estonia puiestee. Jääb teenindamata peatus Estonia 4 ja Estonia 5. Sõitjate sisenemine toimub Kaubamaja peatuses. Väljumisajad jäävad üldjuhul samaks või nihkuvad mõne minuti võrra hilisemaks.

Liinid 140, 164 suunatakse kesklinnas übmersõidule kella 18.00st kuni tööpäeva lõpuni.

Liikumistee Tallinnasse siseneval suunal: Rävala puiestee, Kaubamaja. Jääb teenindamata peatus Estonia. Sõitjate väljumine toimub Kaubamaja peatuses.

Liikumistee Tallinnast väljuval suunal: Kaubamaja, Gonsiori, Ants Laikmaa, Rävala puiestee. Jääb teenindamata peatus Estonia 3, Estonia 6. Sõitjate sisenemine toimub Kaubamaja peatuses. Väljumisajad jäävad üldjuhul samaks või nihkuvad mõne minuti võrra hilisemaks.