25. maist saab esitada taotlusi huviringi läbiviimiseks Saku vallas järgmisel, 2022/2023 õppeaastal.

Algas toetuste taotlemine huviringide käivitamiseks Saku vallas

Telia teeb 16. ja 17. mail Sakus mobiilivõrgu arendusi, mille tõttu võib ettevõtte mobiilse interneti ja kõneside teenustes esineda ajutisi häireid.

Telia teeb 16. ja 17 mail Sakus mobiilivõrgu arendusi, esineda võib häireid

23. mail kell 18 korraldab Rail Baltic Kiisa Vabaajakeskuses teemaõhtu, kuhu oodatakse nii kohalikke inimesi kui ka lihtsalt Rail Baltica huvilisi.

Rail Baltic kutsub teemaõhtule 23. mail

Saku Vallavalitsus korraldab üldplaneeringu avaliku väljapaneku tulemuste avalikud arutelud:

Üldplaneeringu avaliku väljapaneku tulemuste avalikud arutelud toimuvad 30. ja 31. mail

Seoses ürituse korraldamisega ja läbiviimisega Teatri väljakul 9. mail korraldatakse ümber maakonna ühistranspordiliinide 140, 163, 164, 219 järgnevalt:

Esmaspäeval, 9. mail on bussiiinidel 140, 163, 164, 219 ajutine liikumistee muudatus

Kiisa vabaajakeskuses asuv postipunkt on mais ja juunis seoses puhkustega avatud tavapärasest erinevalt

Kiisa vabaajakeskuses asuv postipunkt on mais ja juunis avatud tavapärasest erinevalt

Alates 30. aprillist kuni 15. maini võtab Saku jäätmejaam valla elanikelt vastu piiramatus koguses aia- ja haljastujäätmeid.

Kevadine tasuta aiajäätmete vastuvõtt 30.04-15.05

Kodutoetusega saavad kolme- ja enamalapselised vähekindlustatud pered parandada oma elamistingimusi, omale kodu osta või ehitada (sh ümber ehitada, renoveerida).

KredExi kodutoetuse taotlusvoor lasterikaste perede on avatud 25.04-06.06

EUROSTATi maakasutuse ja maapinna statistiline raamuuring „LUCAS 2022“ toimub käesoleva aasta maist oktoobrini. Eestis on uuringusse kaasatud 1229 punkti.

Maist oktoobrini toimub maakasutuse ja maapinna statistiline raamuuring

Elron annab teada, et alates aprillist saab Tallinna ümbruse ühistranspordi kasutamiseks osta pileti, mis kehtib nii rongides, maakonna bussides kui ka Tallinna linnatranspordis.

Üks pilet, rohkem võimalusi

Saku vallas elavad Ukraina sõjapõgenikest lapsed ja noored saavad priilt sportida ning osaleda huviringides

Kolmapäeval, 13. aprillil kella 17.30-19.30 toimub Saku valla bussiliikluse infotund vallaelanikele. Infotunnis osalevad ASi Hansabuss, Harjumaa Ühistranspordikeskuse ja vallavalitsuse esindajad.

Bussiliikluse korraldus Saku vallas - infotund vallaelanikele

Reedel, 1. aprillil kella 10-16 on lahtiste uste päev kõikidele huvilistele.

Sakus avab uksed uus lasteaiamaja

Reedel, 1. aprillil kella 10-16 on lahtiste uste päev kõikidele huvilistele.

Alates 4. aprillist kehtib Sakus uus liikluspiirang – tööpäeviti kell 7–9 ei saa keerata Juubelitammede teelt vasakule Pargi tänavale.

Liikluskorralduse muudatus Sakus alates 4. aprillist

Perioodil 04.04-22.05.2022 on Saku postkontor avatud T ja N 11-18. E, K, R,L, P suletud.

Muudatus Saku postkontori lahtiolekuaegades 22. maini

21. märtsist 19. aprillini 2022 korraldab Saku Vallavalitsus Saku valla üldplaneeringu avaliku väljapaneku.

21. märtsist 19. aprillini on avalikul väljapanekul Saku valla üldplaneering

Roobukal, Roheluse tee 1 asub nüüd uus Omniva pakiautomaat. Senine postiautomaat vahetati välja kõigi funktsionaalsustega pakiautomaadi vastu, mis võimaldab uue teenusena ka saata pakke.

Uus Omniva pakiautomaat Roobukal kutsub pakke saatma

Heisates Eesti Vabariigi sünnipäeval sinimustvalget lippu, oli meil valu südames – Vene Föderatsiooni sõjavägi ründas samal hommikul demokraatlikku Ukraina Vabariiki.

Saku Vallavolikogu avaldus seoses Ukrainas toimuva sõjategevusega

Tööpakkumised Ukraina sõjapõgenikele leiab siit:

Tööpakkumised sõjapõgenikele Saku vallas

Tööpakkumised Ukraina sõjapõgenikele leiab siit:

Ukraina sõjapõgenike saab suunata ajutist kaitset taotlema järgmistesse kohtadesse:

Info Ukraina sõjapõgenikele eesti, vene, inglise ja ukraina keeles

Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20