Abi Eestisse tagasi pöördunud inimestele

Kiri Sulle, kes Sa oled teisest riigist koju tagasi pöördunud

Sa läksid ära, sest tahtsid mujal leida midagi, mida Sa sel ajal siit Eestist ei saanud, olgu selleks siis vääriline/parem sissetulek, töökoht, haridus, uudsus, seiklused või armastus.

Täna on elu, Sinu otsused ja kogemused Sind tagasi Eestisse toonud. Meie senised kogemused on näidanud, et tagasi tulles on inimestel raske, sest valikuid on järsku liiga palju või veel hullem, neid ei tundugi üldse olevat.

Kohtumisel kuulame teineteise kogemusi ja arutame, milliseid võimalusi ja vajadusi toob kaasa Eestisse tagasipöördumine. Kui sul on keeruline uuesti kohaneda, siis saame meie Sind aidata. Kutsume Sind gruppi, kus sarnaste kogemustega osalejad saavad teineteisele pakkuda mõistmist, emotsionaalset tuge, jagada kogemusi ja toetada uute sihtide loomisel. Kohtumine toimub 3 korral Tallinnas või selle lähiümbruses. Osalemine on Sulle TASUTA ning seda gruppi juhib superviisor/ coach. Sinu vajadusest lähtuvalt kaasatakse karjääriplaneerija ja Integratsiooni SA tagasipöördujate nõustaja Kaire Cocker. Aitame kaardistada Sinu sihid, eesmärgid, soovid ja leiame parimad viisid nende teostamiseks. Et Sul oleks lihtsam.

Esimene kohtumine toimub 8. okt. kell 17.-19.30

Manta Maja  3.korrusel Tamme ruumis, Vabaduse Puiestee 174B, Tallinn.

Manta Maja asukoha leiad https://mantamaja.ee/kontakt/ , kuhu saab kohale sõita nr 18 bussiga või Tallinn-Keila-Tallinn rongiga.

Registreerumiseks või rohkem teada saamiseks kirjuta maire@lilleberg.ee  või helista 5062455.

Eestisse tagasi pöördunute nõustamist toetavad Eesti Kultuuriministeerium ja Integratsiooni Sihtasutus.