« Tagasi

Kiisal avati jäätmepunkt

Kiisa alevikus Pargi tn 1 on avatud iseteenindav videovalvega jäätmepunkt, kuhu kohalikud elanikud saavad tasuta paberit ja kartongi, pakendeid ja elektroonikajäätmeid ära tuua. Jäätmepunkt on avatud kogu aeg.

Jäätmepunkti territooriumile pääsemiseks tuleb värava taha jõudes helistada tavakõne tariifiga telefoninumbrile 57 705 904 (number on kirjas väraval asuval sildil).

Kõikide jäätmeliikide jaoks on jäätmepunkti territooriumil eraldi kogumismahutid või konteinerid. Kõik kogumisvahendid on varustatud siltidega, mille peal on kirjas, millist liiki jäätmed millisesse mahutisse või konteinerisse sobivad. Jäätmekonteinerite ja -mahutite sihipärase kasutamise üle peavad valvet videokaamerad.

Kuidas jäätmepunkt toimib?

- Võta kaasa telefon ja sõida sobivate jäätmetega Kiisa alevikus Pargi tn 1 asuva jäätmepunkti väravasse.

- Helista väraval olevale telefoninumbrile 57 705 904, et tellida värava automaatne avamine. Värav on avatud ühe minuti ja sulgub seejärel automaatselt.

- Leia jäätmepunktis õiged kogumismahutid ja vabane jäätmetest.

- Jäätmepunkti territooriumilt lahkumiseks helista samale numbrile 57 705 904, et väravad uuesti avada.

Jäätmepunkti elu ja areng sõltub sellest, kuidas inimesed selle omaks võtavad ja käituvad. See väike jäätmepunkt ei ole mõeldud näiteks ehitusjäätmete, suurjäätmete või rehvide jaoks. Kui märkate punktis sobimatuid tegevusi, siis andke sellest teada tel 51 987 901 või e-posti aadressil kerli.laur@sakuvald.ee.