Vallavolikogu on kohaliku omavalitsusüksuse esinduskogu, mille valivad valla hääleõiguslikud elanikud kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seaduse alusel.
Saku Vallavolikogu IX koosseis ja kontaktid
telefon | e-post | volikogu komisjon | |
Volikogu esimees Eero Alamaa | 5669 4080 | eeroalamaa@gmail.com | |
Volikogu aseesimees Lemmi Oro | 501 7586 | lemmi.oro@sakuvald.ee | eelarvekomisjoni liige |
Volikogu aseesimees Tiit Vahenõmm | 502 9244 | tiit.vahenomm@sakuvald.ee | keskkonna- ja arenduskomisjoni esimees |
Annely-Thea Häggblom | 510 3351 | annelythea@sakuvald.ee | kultuuri- ja külaelu komisjoni esimees |
Peeter Leidmaa | 505 4832 | peeterleidmaa@gmail.com | spordikomisjoni esimees |
Mart Siimann | 5332 1144 | martsiim@gmail.com | keskkonna- ja arenduskomisjoni aseesimees |
Renee Puhm | 506 5013 | renee.puhm@ccs.ee | eelarvekomisjoni aseesimees |
Jaan-Kristjan Kaalma | 5665 8884 | jaankristjankaalma@gmail.com | spordikomisjoni liige |
Liina Liibert | 5309 9878 | liina1974@hotmail.com | sotsiaalkomisjoni aseesimees |
Ülle Kivirähk | 501 1745 | ulle.kivirahk@gmail.com | kultuuri- ja külaelu komisjoni liige |
Piret Kaare | 510 8106 | kaarepiret@gmail.com | hariduskomisjoni liige |
Arvi Ratassepp | 515 0688 | info@arani.ee | eelarvekomisjoni esimees |
Anna Lutter | 5381 3931 | info@annalutter.com | hariduskomisjoni esimees |
Kairi Zaletajev | 5664 7135 | sotsiaalkomisjoni esimees | |
Argo Zirk | 521 7403 | argo@sakusporting.ee | spordikomisjoni aseesimees |
Anton Noor | 5385 9659 | antonnoor30@gmail.com | hariduskomisjoni aseesimees |
Gert Krestinov | 5656 6142 | gert@krestinov.com | kultuuri- ja külaelu komisjoni aseesimees |
Ivar Raig | 5695 5637 | ivar.raig@ivarraig.ee | revisjonikomisjoni esimees |
Jaan Plado | 509 8877 | jaan@rebellis.ee | keskkonna- ja arenduskomisjoni liige |
Hasso Uuetoa | 552 3398 | hasso.uuetoa@confido.ee | revisjonikomisjoni aseesimees |
Leo Jürgenson | 506 4946 | leo.jyrgenson@gmail.com | revisjonikomisjoni liige |
Saku Vallavolikogu alatiste komisjonide kõik liikmed leiab lehelt www.sakuvald.ee/komisjonid
_________________
Saku Vallavolikogu IX koosseisu liikmed
Valimisliit Väikelinn Saku
Marti Rehemaa, asendusliige Piret Kaare
Tanel Ots, asendusliige Arvi Ratassepp
Eero Alamaa
Annely-Thea Häggblom
Peeter Leidmaa
Mart Siimann
Renee Puhm
Jaan-Kristjan Kaalma
Liina Liibert
Ülle Kivirähk
Valimisliit Kodu
Anna Lutter
Kairi Zaletajev
Lemmi Oro
Argo Zirk
Eesti Reformierakond
Tiit Vahenõmm
Anton Noor
Gert Krestinov
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Hasso Uuetoa
Anette-Marlen Ott, asendusliige Leo Jürgenson
Valimisliit Roheline Saku Vald
Ivar Raig
Jaan Plado
_________________
Volikogu koosseisud aastatel 1993-2017
(Välja on toodud valimistulemuste põhjal moodustunud volikogu koosseisud, valimisperioodi jooksul toimunud muudatusi ei ole kajastatud)
Valimised 1993
Viive Rosenberg
Tarmo Pajus
Riho Evendi
Vello Ilves
Arvo Pärniste
Tiit Tamm
Joonas Toomson
Mai Stern
Sulev Pihl
Margus Ameerikas
Vello Eensalu
Heino Kärblane
Henn Raidmaa
Maire Nurmeots
Eero Lattu
Lemmi Oro
Jaan Kaalma
Valimised 1996
Arvo Pärniste
Tarmo Pajus
Sirje Õruste
Arvo Sirendi
Vello Eensalu
Margus Ameerikas
Riho Evendi
Viive Rosenberg
Sulev Pihl
Henn Raidmaa
Mall Petersen
Lembit Teinbas
Peep Stokkeby
Merike Sisask
Joonas Toomson
Ahto Lutter
Lemmi Oro
Valimised 1999
Mart Opmann
Viive Rosenberg
Sirje Õruste
Lea Raidmaa
Toomas Tiits
Mati Sepp
Mait Soasepp
Arvo Pärniste
Mall Petersen
Lemmi Oro
Merike Sisask
Anne Laos
Õie Ratassepp
Lembit Makstin
Ahto Lutter
Heino Lõiveke
Lembit Mangulson
Valimised 2002
Viive Rosenberg
Marianne Rande
Vello Ilves
Arvo Pärniste
Lemmi Oro
Mall Petersen
Anne Laos
Ahto Lutter
Merike Sisask
Marek Linnutaja
Marti Rehemaa
Mati Sepp
Vello Rannamets
Johannes Müür
Marko Tali
Helle Pärlin
Mehis Nurmetalu
Valimised 2005
Marianne Rande
Johannes Müür
Tiit Vahenõmm
Margus Liivik
Heino Sarapuu
Henrik Normann
Arvo Pärniste
Ülle-Triin Enden
Aare Järvelaid
Andres Krestinov
Aivo Liiv
Marko Tali
Mall Petersen
Lemmi Oro
Mai Stern
Anne Laos
Lembit Makstin
Valimised 2009
Arvo Pärniste
Aare Järvelaid
Vaike Pähn
Ülle-Triin Enden
Andres Krestinov
Maidu Pae
Vladimir Teder
Viive Rosenberg
Mall Petersen
Lemmi Oro
Sirje Peterson
Marek Linnutaja
Marianne Rande
Marti Rehemaa
Mart Siimann
Marko Tali
Mati Ruul
Valimised 2013
Ken Kukkonen
Margit Nurmeots
Sirje Peterson
Lemmi Oro
Mall Petersen
Argo Zirk
Mai Stern
Arvo Pärniste
Eda Esperk
Aare Järvelaid
Tiit Vahenõmm
Vaike Pähn
Ulvi Läänemets
Marti Rehemaa
Annely-Thea Häggblom
Peeter Leidmaa
Marianne Rande
Tanel Ots
Mart Siimann
Valimised 2017
Marti Rehemaa
Tanel Ots
Annely-Thea Häggblom
Peeter Leidmaa
Mart Siimann
Ivar Raig
Tiit Vahenõmm
Arvo Pärniste
Tõnis Milling
Anton Noor
Katrin Krasilnikov
Lemmi Oro
Mall Petersen
Argo Zirk
Merike Sisask
Henrik Raave
Marianne Rande
Jaan Plado
Hasso Uuetoa