Toivo Alasoo 20.10.1950 - 07.01.2023

Laupäeval lahkus meie seast pärast pikka haigust kallis kolleeg Toivo Alasoo. Mees, kel oli avatud süda ja kuldsed käed. Vallamajas on sel nädalal avatud mälestusteraamat, kuhu saab soovi korral sissekande teha.
Toivo töötas Saku vallavalitsuses 25 aastat, sellest  pea 16 aastat abivallavanemana. Tema nime taga on ametinimetustena seisnud ka majandusteenistuse juht, infrastruktuuri spetsialist, taristuinsener ja käiduspetsialist.
Ta mitte ainult ei teadnud kõikide torude ja kaablite asukohta vallas, vaid võis peast nimetada ka nende torude läbimõõte, kaablite ristlõikeid ja teetammide koostist. Toivo oli Saku valla kergliiklusteede võrgu rajamise olulisi eestvedajaid.
Teda iseloomustas tahtmine saada hakkama iga probleemiga ning teha tööd nii, et see oleks kohe esimese korraga ja hästi tehtud. Kui Harjumaa omavalitsuste liit aastal 2012 andis esimest korda välja omavalitsustöötajatele mõeldud auhinna HOLMERi, siis esimeste hulgas sai kõrge tunnustuse laureaadiks Toivo Alasoo. 2016 andis Saku vallavolikogu Toivole kõrgeima Saku valla tunnustuse, kuldmärgi.
Sügav kaastunne Toivo lähedastele!