21.09.18

 Saku valla pindala on 17044 ha (andmed 31. dets 2014) ning territooriumil paikneb 22 maa-asulat, neist 2 alevikku  (Kiisa ja Saku) ning 20 küla.

 

Külade Kaart


[Suure kaardi avamiseks klõpsa kaardil ]
Saku valla külad

  Kontaktisik Tel Facebook e-posti aadress
Juuliku küla Mart Siimann 53321144   juuliku.kylaselts@gmail.com
Jälgimäe küla Kadi Arnik   Jälgimäe küla FB kadi_80@hotmail.com
Kajamaa küla Katri Ots 53435107      kajamaakyla.mty@gmail.com
Kasemetsa küla        
Kiisa alevik Annely-Thea Häggblom 5103351   annely@lakiauto.ee
Kirdalu küla Aivo Altmets 53409722   aivo.altmets@ensto.com
Kurtna küla Arvo Pärniste 5066602 Kurtna küla FB arvo.parniste@sakuvald.ee
Lokuti küla Anu Altmets 53358212   anu.altmets@mail.ee
Metsanurme küla Enn-Toivo Annuk 56483468 MTÜ Metsanurme FB enntoivo@gmail.com
Männiku küla Eero Alamaa 56694080   eeroalamaa@gmail.com
Rahula küla

Merlin Tammar

56461119

 

merlin.tammar@gmail.com

Roobuka küla Lauri Nõukas 5016157   nouks904@hotmail.com
Saku alevik        
Saue küla Ülar Palm 5131540 Saue küla FB meie.saue@gmail.com
Saustinõmme küla

Arnold Jõgis

Liina Liibert (Metsaveere)

5309.9878  

arnold.jogis@gmail.com

liina1974@hotmail.com

Sookaera -Metsanurga küla Tanel Ots 56636400   tanel.ots@sakuvald.ee
Tagadi küla       tagadi@sakuvald.ee
Tammejärve küla        
Tammemäe küla        
Tõdva küla Pille Kasterpalu 55617982   pille.kasterpalu@metsabyroo.ee
Tänassilma küla Henrik Raave     henrik@must.ee
Üksnurme küla Tiiu Velleste 5270000 Üksnurme küla FB tiiu.velleste@gmail.com