Bussiliin L1 jätkab sõitmist uue graafiku alusel

Eelmise aasta oktoobrist pikenes Saue valla Laagri siseliin L1 Saku valda Tänassilma külla. Aasta lõpuni kestnud prooviperiood on lõppenud ning sõitjate arvu ja tagasiside põhjal otsustas vald liini jätkata.

• Muutunud on väljumisajad peatustest ja väljumiste arv
  • Lisatud uued peatused Väriheina ja Käokeele Saue vallas Metsavahi piirkonnas.

Bussis kehtivad samad sõidutingimused, mis kõikidel maakondlikel liinidel.

• Pileti peavad ostma või e-toodetega sõiduõiguse registreerima inimesed vanuses 20-62 (kaasa arvatud) eluaastat.
  • Tasuta saavad sõita nooremad kui 19 ja alates 63 ning sõidukisse sisenedes peab registreerima oma sõidu kas isikustatud ühiskaardi või õpilaspiletiga. Teine võimalus on küsida 0- eurost piletit ja sinna juurde esitada bussijuhile oma isikut tõendav dokument.
  • Bussijuhilt saab osta sularahas üksikpileti, mis maksab 1.90 eurot.
  • Kaardimaksevõimalust maakonna avalike bussiliinide  ei ole.

Toodete ostukeskkond www.pilet.ee:

•     E-rahaga üksikpilet 1,52 eurot. Raha on laetud ühiskaardile ja bussijuhi juures piletit ostes võetakse vastav summa kaardilt maha.

•     Harju maakonna 30 päeva kaart 28,50 eurot. Toode on laetud ühiskaardile ja annab õiguse sõita kõikidel maakonna bussiliinidel  vastaval perioodil.

•     Tallinn – Harju 30 päeva kaart 46,80 eurot. Toode on laetud ühiskaardile ja annab õiguse sõita kõikidel maakonna ja Tallinna bussiliinidel vastaval perioodil.

•    Põhja-Eesti ühispiletid (Elron, Tallinna ühistransport ja maakonna bussid). Toode on laetud ühiskaardile ja annab sõita kõikidel maakonna ja Tallinna bussiliinidel ning Elron rongides vastaval perioodil.
Põhja-Eesti 1.-2. tsooni 30 päeva ühispilet 60.54 eurot
Põhja-Eesti 1.-2. tsooni 30 päeva soodusühispilet 38.18 eurot