1. detsembrist muutuvad bussiliinide 206, 206A ja 219, 219A sõidugraafikud

Detsembri algusest pikenevad liinide 206, 206A liikumisteed ja bussid hakkavad sõitma läbi Uusmäe elamurajooni, mis võimaldab nüüd jõuda otse Tervisekeskuse ja perearsti juurde ka valla servast.

206 ja 206A  liinide sõiduplaanid muutuvad seoses liinide pikenemisega kuni 10 minutit, mis kulub lisandunud ringi tegemiseks mõlemal suunal koos uue, Uusmäe peatusega. Busside 219 ja 219A väljumisaegu Aespalt kohandatakse sarnaseks 206A-ga. Edaspidi hakkavad 219 ja 219A väljuma 5 minutit peale täistundi. Väljumiste arv kõikidel liinidel jääb samaks.

Alates suvest  on liinil 206A Tallinn – Aespa ka üks lisapeatus. Buss, mis väljub Tallinnast tööpäevadel kell 7.00, jõuab Kurtnasse 7.45, et õpetajad ja õpilased õigeks ajaks kooli jõuaksid.

Sõiduplaani on peatuste kaupa parim jälgida https://web.peatus.ee/

Või vaata sõiduplaane siit:
HansaBussSoidugraafik_E-R_206_206A
HansaBussSoidugraafik_L-P_206_206A
HansaBussSoidugraafik_E-R_206A_219
HansaBussSoidugraafik_L-P_206A_219

Hansabuss annab teada, et tulenevalt kütuse hinna olulisest tõusust ning bussijuhtide töötasu muudatusest uuendatakse ka piletite hindasid, mida viimati muudeti kaks aastat tagasi.  Vaata uudist siit

Piletite hinnad alates 01.12.2021:

206 Saku-Tallinn, Tallinn-Saku
Täispilet 2,6 eurot
Sooduspilet (Ühiskaart, pangakaart) 2,3 eurot

206A Saku-Tallinn, Tallinn-Saku
Täispilet 2,6 eurot
Sooduspilet (Ühiskaart, pangakaart) 2,3 eurot

206A Aespa-Tallinn, Tallinn-Aespa
Täispilet 3 eurot
Sooduspilet (Ühiskaart, pangakaart) 2,7 eurot

219/219a Aespa-Tallinn, Tallinn-Aespa
Täispilet 3 eurot
Sooduspilet (Ühiskaart, pangakaart) 2,7 eurot

Eakate 65+ soodustus
Saku valla eakad saavad Hansabussi kommertsliinidel poole võrra soodsamalt sõita! Soodustus kehtib täispiletihinnst!
Soodustuse saamiseks on vajalik Saku valla rahvastikuregistri registreering, isikustatud Ühiskaardi (nn rohelise kaardi) olemasolu. See kehtib koos isikut tõendava dokumendiga ja tuleb igal sõidul valideerida. Ühiskaardi saab soetada Sakus kas postkontorist või Selveri infoletist. Tallinnas ja Harjumaal on Ühiskaart saadaval kõikides postkontorites, Selveris, Maximas, Prismas, Rimi hüpermarketites, R-kioskites, Stockmannis ja bussijaamas. Ühiskaart maksab 2 eurot.

Õpilaste soodustus
Pilet Saku valla õpilastele marsruudil Saku-Tallinn ja Soonurme-Tallinn maksab 1 euro. Saku valla piires saavad õpilased sõita tasuta. Tasuta sõiduõigus ja sooduspiletid kehtivad Saku valla sissekirjutusega õpilastele va perioodil 23.06-31.08. Bussi sisenedes tuleb bussijuhti teavitada, et oled õpilane ja seejärel sõidukaart valideerida.