Algas toetuste taotlemine huviringide käivitamiseks Saku vallas

25. maist saab esitada taotlusi noortele suunatud huviringide läbiviimiseks Saku vallas järgmisel, 2022/2023 õppeaastal.

Saku vallavalitsus kuulutab välja konkursi 2022. aasta huvihariduse ja huvitegevuse riikliku rahastuse täiendava toetuse jagamiseks eraõiguslikele juriidilistele isikutele.Riikliku lisatoetuse eesmärk on parandada huvihariduse ja huvitegevuse kättesaadavust ning pakkuda noortele mitmekesisemaid osalemisvõimalusi kultuuri-, spordi-, loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia valdkonnas. Sihtgrupp on 7-19 aastased noored Saku vallas.

Taotluste esitamise tähtaeg on 27. juuni 2022. a.
Infopäev taotlejatele toimub 20. juunil kell 17 Saku vallamajas

Toetuse eraldamisel toetatakse projekte, mille tulemusena:

1. tegevus toimub süsteemselt, regulaarselt ning juhendatult  alates 1.septembrist  2022  kuni järgmise aasta 1. juunini 2023.a;
2. luuakse täiendavaid võimalusi huvialaringide mitmekesistamiseks Saku vallas;
3. luuakse võimalusi hariduslike erivajadustega laste osalemiseks huvihariduses ja huvitegevuses;
4. suurendatakse huvihariduse ja huvitegevuse kättesaadavust;
5. pakutakse huviharidust ja huvitegevust rohkemale arvule noortele.

Toetust saab taotleda järgmistele tegevustele:

1. juhendajate töötasude katmiseks;
2. juhendajate ja/või osalejate transpordikulude katmiseks;
3. vajalike õppevahendite soetamiseks;
4. muu põhjendatud kulu katmiseks.

* Toetust ei saa taotleda Saku Vallavalitsuse hallatav asutus.

Taotlus tuleb esitada  Saku Vallavalitsuse kodulehel läbi veebipõhise toetuste taotlemise e-keskkonna SPOKU. Sisene keskkonda siit.

Info: annely.suvi@sakuvald.ee, tel 520 0100.