Algas Saku valla kauni aia konkurss

Ootame vallakodanikke esitama Saku valla konkursile "Kaunis kodu 2019" ilusaid, huvitavaid, hästi hoitud või oskuslikult hooldatud kinnistuid. Olgu siis tegu eramu, korterelamu või ettevõttega.
Saada konkursile oma või naabri aed ka siis, kui seal on mõni omanäoline objekt – kaunis peenar, hubane istumisnurk, põnevalt pügatud hekk, salapärane tiik jne.

Teateid ootame telefonidel 671 2431 ja 671 2436 või e-posti aadressil saku@sakuvald.ee kuni 12. juulini. Palume märkida ära kinnistu aadress ning põhjendus, mille poolest see kinnistu märkimisväärne on.

Konkurss toimub vähemalt 5 osavõtja korral ning lõpeb aiandusliku väljasõiduga, kuhu on oodatud kõik osalejad. Vallasisese konkursi võitjad esitatakse maakondlikule heakorrakomisjonile, Kodukaunistamise Harjumaa Kogule, 2019. aastal.

Ootame rohket osavõttu!
Vallaaednik Joel Villem