Teadaanne kodanikele
Kõik Saku valla lasteaiad on avatud, kuid koolid, muusikakool, noortekeskus, spordikeskus ja kultuurikeskus on suletud. Raamatukogupäevakeskus ja vallavalitsus töötavad kriisiaegse töökorralduse järgi.

Vallavalitsus töötab edasi, kuid tavapärast klientide vastuvõttu ei toimu. Vallavalitsusega saab ühendust e-posti või telefoni teel, üldküsimustes saku@sakuvald.ee ja tel 671 2431; täpsemad kontaktid ja informatsioon kodulehel www.sakuvald.ee. 
Lapse sünni registreerimine ja elukohatoimingud (registreerimine ja elukohaväljavõtted) on soovitav teha elektroonselt veebikeskkonnas www.rahvastikuregister.ee.
Kui Teil ei ole võimalik e-teenust kasutada, tuleb aeg eraldi kokku leppida kas aadressil annika.voosel@sakuvald.ee või telefonil 671 2429. Muud toimingud ja avaldused on soovitav samuti teha kirjalikult kas e-postiga saku@sakuvald.ee või tuues paberkandjal vallavalitsuse ukse kõrval olevasse postkasti aadressil Teaduse 13. 

 

Algab kergliiklusteede puhastamine

28.03.2020

Järgmisel nädalal alustatakse Saku valla kergteede puhastamist talvega kogunenud mustusest ja killustikust. Teed peavad puhtad olema 10. aprilliks. Esmalt pühivad masinad suurema sodi harjaga kokku ja seejärel imatakse alles jäänu masinasse. Halja...  Loe edasi »

Saku Sõnumid

Sündmused vallas

 

Vaata kõiki sündmusi

 

 

Kontaktid