12.06.17

 Saku Vallavolikogu 7. koosseis

 

1. Volikogu esimees Tanel Ots

tanel.ots@sakuvald.ee, tel 5663 6400

2. Volikogu aseesimees Arvo Pärniste

arvo.parniste@sakuvald.ee, tel 506 6602

3. Marti Rehemaa

tel 506 5832

4. Annely-Thea Häggblom

annelythea@sakuvald.ee

5. Peeter Leidmaa

ls@hot.ee, tel 505 4832

6. Lembit Makstin

lembit.lminvest@gmail.com

7. Lemmi Oro

lemmi.oro@fin.ee, tel 611 3344

8. Ken Kukkonen

kukkonen@cenex.ee, tel 5624 2212

9. Marianne Rande

marianne.rande@sakuvald.ee

10. Merike Sisask

sisask.merike@gmail.com, tel 516 6543

11. Eda Esperk

eda.esperk2@sakuvald.ee

12. Ahto Lutter

ahto.lutter@gmail.com

13. Aare Järvelaid

aare.jarvelaid@mail.ee

14. Mart Siimann

tel 5332 1144

15. Ulvi Läänemets

ulvi.laanemets@sakuvald.ee

16. Vaike Pähn

vaike.pahn@gmail.com, tel 55 88 244

17. Ülle-Triin Enden

triin.enden@envir.ee

18. Mai Stern

mai@tervisekeskus.ee

19. Margit Nurmeots

margit.nurmeots@irl.ee

 

Vallavolikogu on kohaliku omavalitsusüksuse esinduskogu, mille valivad valla hääleõiguslikud elanikud kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seaduse alusel.

  

Toimetaja: SIIRI RAAGMETS