7.06.18

Saku Vallavolikogu VIII koosseisu liikmed

 

Saku Vallavolikogu esimees Tiit Vahenõmm

Saku vallavolikogu aseesimees Lemmi Oro

 

Volikogu liikmete kontaktid

 

Tiit Vahenõmm

Eesti Reformierakond

tiit.vahenomm@sakuvald.ee

50 29 244

Marko Tali

Valimisliit Väikelinn
(asendusliige)

marko.tali@mail.ee 

 

Eero Alamaa

Valimisliit Väikelinn
(asendusliige)

eeroalamaa@gmail.com

 

Henrik Raave

Valimisliit Edumeel

henrik@must.ee

 

Annely-Thea Häggblom

Valimisliit Väikelinn

annely@lakiauto.ee

51 03 351

Ülle-Triin Enden

Eesti Reformierakond
(asendusliige)

triin.enden@envir.ee

 

Peeter Leidmaa

Valimisliit Väikelinn

ls@hot.ee

50 54 832

Mart Siimann

Valimisliit Väikelinn

 

53 32 1144

Hasso Uuetoa

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

hasso.uuetoa@itk.ee

55 23 398 

Lemmi Oro

Valimisliit Kodu

lemmi.oro@gmail.com

 

Ivar Raig

 

ivar.raig@ivarraig.ee

56 95 5637

Kairi Zaletajev

Valimisliit Kodu
(asendusliige)

kairiz@hot.ee

56 64 135

Aare Järvelaid

Eesti Reformierakond
(asendusliige)

aare.jarvelaid@mail.ee

50 15 870

Marianne Rande

Valimisliit Edumeel

marianne.rande@sakuvald.ee

52 24 179

Argo Zirk

Valimisliit Kodu

 

52 17 403

Jaan Plado

Valimisliit Edumeel

jaan@rebellis.ee

50 98 877

Merike Sisask

Valimisliit Kodu

sisask.merike@gmail.com

51 66 543

Kaur Lohk

Eesti Reformierakond
(asendusliige)

kaur.lohk@gmail.com

50 10 353

Katrin Krasilnikov

Eesti Reformierakond

katrin.krasilnikov@gmail.com

50 51 594

 

Saku valla valimiskomisjoni 20.10.2017 otsus nr 13 "Saku Vallavolikogu liikmete registreerimine".

Saku valla valimiskomisjoni 20.10.2017 otsus nr 14 "Saku Vallavolikogu asendusliikmete registreerimine".

 

Vallavolikogu on kohaliku omavalitsusüksuse esinduskogu, mille valivad valla hääleõiguslikud elanikud kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seaduse alusel.

  

Toimetaja: VICTORIA PARMAS