14.10.16

Spordiklubid

 

Saku Spordiklubi MTÜ
Tänassilma tee 47, Tänassilma küla, Saku vald,
Tegevusala: Motospordi ja rahvaspordi ürituste korraldamine
Kontakt: 5044107
e-post: mihkel.merimaa@gmail.com
Kontaktisik: Mihkel Merimaa

Saku Maadlusklubi Sisalik MTÜ
Sisalik Saku Spordikeskuses: E,K,R kell 15.00-16.30
Kurtna koolis: K, R kell 13.00-14.30
Kurtna Lasteaias: R kell 17.00-17.30 ja R kell 17.30-18.00
Treener: Martin Plaser
Tel: 53627351
e-mail: korrus3@korrus3.ee

Saku Taipoksi Klubi
Treener: Kevin Renno
kevin.renno@muaythai.ee, Tel:53460486
Treener: Oskar Künnapuu
oskar.k@zoho.com, Tel:56935050
Treener: Fred Anton

Saku Sporting
Tegevusala: jalgpall
Tel: 521 7403
E-post: argo.zirk@mail.ee
Kontaktisik: Argo Zirk
Saku Sportingu FB

MTÜ Saku Korvpalliklubi
Tallinna mnt 10
Saku 75501
Harjumaa
www.sakukk.eu
Tel: 50 44 208
E-post: peeter.loopere@gmail.com
Kontaktisik Peeter Loopere
 

Saku Jalgpalliklubi
Tiigi 10
Saku 75501
Harjumaa
Tel: 5560 7230
E-post: sakujk@sakujk.ee
Kontaktisik Taavi Puuorg

 

SK GAP/Saku
Tegevusala: saalihoki
 
 

Saku Suusaklubi
Teaduse 1
Saku 75501
Harjumaa
Kontaktisik Kadri Tinits
E-post: saku.suusaklubi@mail.ee
Tel: 523 3727
www.sakusuusaklubi.ee

Saku Maleklubi
Tegevusala: male/kabe
Tel. 604 1648
E-post: hans.tomson@mail.ee
Kontaktisik: Hans Tomson

Sulgpalliklubi SakuSulg
Kooli 5-5
Saku 75501
Harjumaa
Tel: 551 1051
Kontaktisik Meelis Koik

Saku Orienteerumisklubi
Tel: 6041 727
E-post: anne.kadaja@sakuvald.ee
Kontaktisik Anne Kadaja

MTÜ Saku Jäähoki Klubi
Tallinna mnt 10, Saku
Tel: 505 4832
E-post: sakuhkjuhatus@googlegroups.com
Kontaktisik Peeter Leidmaa
FB: facebook.com/sakuhk

Koroonaklubi Tirts
Tel: 513 1544
E-post: sugram@neti.ee
Kontaktisik Margus Saareoja

Saku Motoklubi
Staadioni 1
Saku 75501
Harjumaa
Tel: 504 6722
Kontaktisik Tiit Kuusk

Motoextreme
Teaduse 7/9
Jälgimäe
Harjumaa
Tel: 564 1721
Kontaktisik Andres Krestinov

Saku Õlletehase Spordiklubi MTÜ
Tel 517 4182 (Kristin); 528 8815 (Inge)
E-post: spklubi@hotmail.com
Facebook: Endel Herbert

Spordiklubi Porter Racing
Tegevusala: rattasport
Asula 21, 75501
Saku, Harjumaa
www.porterracing.ee
E-post: annan.teada@porterracing.ee
Kontaktisik Priit Grünberg

Tantsuklubi Danceland
Tegevusala: võistlustants
Põllu 2-40
Saku 75501
Harjumaa
Tel: 652 3500
Mob: 52
6 0166
E-post: danceland@danceland.ee
www.danceland.ee
Kontaktisik Kristina Tennokese

Saku Tenniseklubi
Silla 2a
Saku 75501
Harjumaa
Tel: 504 0309
E-post: info@sakutennis.ee
www.sakutennis.ee

Kontaktisik: Jüri Zoova

Kajamaa Spordiklubi MTÜ
Tegevusala: vibusport, maastikuvibulaskmine
Kajamaa viburada, Kajamaa küla
Saku vald 75504
Tel: 508 7079
E-post: info@kuldnool.ee
www.kuldnool.ee
Kontaktisik Katrin Virula