14.03.18

Spordiklubid

 

Saku Spordiklubi MTÜ
Tänassilma tee 47, Tänassilma küla, Saku vald,
Tegevusala: Motospordi ja rahvaspordi ürituste korraldamine
Kontakt: 5044107
e-post: mihkel.merimaa@gmail.com
Kontaktisik: Mihkel Merimaa

Saku Maadlusklubi Sisalik MTÜ
Sisalik Saku Spordikeskuses: E,K,R kell 15.00-16.30
Kurtna koolis: K, R kell 13.00-14.30
Kurtna Lasteaias: R kell 17.00-17.30 ja R kell 17.30-18.00
Treener: Martin Plaser
Tel: 53627351
e-mail: korrus3@korrus3.ee

Saku Taipoksi Klubi
Treener: Kevin Renno
kevin.renno@muaythai.ee, Tel:53460486
Treener: Oskar Künnapuu
oskar.k@zoho.com, Tel:56935050
Treener: Fred Anton

Saku Sporting
Tegevusala: jalgpall
Tel: 521 7403
E-post: argo.zirk@mail.ee
Kontaktisik: Argo Zirk
Saku Sportingu FB

MTÜ Saku Korvpalliklubi
Tallinna mnt 10
Saku 75501
Harjumaa
www.sakukk.eu
Tel: 5554 6911
E-post: taavi013@hotmail.com 
Kontaktisik Taavi Vilba

Saku Jalgpalliklubi

Tiigi 10
Saku 75501
Harjumaa
Tel: 5560 7230
E-post: sakujk@sakujk.ee
Kontaktisik Taavi Puuorg

SK GAP/Saku
Tegevusala: saalihoki
E-post: martenliiva@hotmail.com

Saku Suusaklubi

Teaduse 1
Saku 75501
Harjumaa
Kontaktisik Kadri Tinits
E-post: saku.suusaklubi@mail.ee
Tel: 523 3727
www.sakusuusaklubi.ee

Saku Maleklubi
Tegevusala: male/kabe

Sulgpalliklubi Saku Sulg
Tel: 5686 7637
E-post: kartsven@neti.ee
Kontaktisik Sven Poots

MTÜ Saku Jäähoki Klubi
Tallinna mnt 10, Saku
Tel: 505 4832
E-post: ls@hot.ee; sakuhkjuhatus@googlegroups.com
Kontaktisik Peeter Leidmaa
FB: facebook.com/sakuhk

Koroonaklubi Tirts
Tel: 513 1544
E-post: sugram@neti.ee
Kontaktisik Margus Saareoja

Saku Motoklubi
Staadioni 1
Saku 75501
Harjumaa
Tel: 504 6722
Kontaktisik Tiit Kuusk

Motoextreme
Teaduse 7/9
Jälgimäe
Harjumaa
Tel: 564 1721
Kontaktisik Andres Krestinov

Saku Maraton MTÜ
Tegevusala: Pikamaajooksud, maastikujooksud, orineteerumine
Tel 511 0459
e-post: sakumaraton@gmail.com
Kontaktisik Reigo Lehtla
FB: https://www.facebook.com/sakumaraton/
Kodulehekülg: http://sakumaraton.wixsite.com/jooks (passiivne)

Saku Õlletehase Spordiklubi MTÜ
Tel 517 4182 (Kristin); 528 8815 (Inge)
E-post: spklubi@hotmail.com
Facebook: Endel Herbert

Spordiklubi Porter Racing
Tegevusala: rattasport
Asula 21, 75501
Saku, Harjumaa
www.porterracing.ee
E-post: annan.teada@porterracing.ee
Kontaktisik Priit Grünberg

Tantsuklubi Danceland
Tegevusala: võistlustants
Põllu 2-40
Saku 75501
Harjumaa
Tel: 523 2543

E-post: danceland@danceland.ee
www.danceland.ee
Kontaktisik Kristina Tennokese

Saku Tenniseklubi
Silla 2a
Saku 75501
Harjumaa
Tel: 504 0309
E-post: info@sakutennis.ee
www.sakutennis.ee

Kontaktisik Jüri Zoova

Kajamaa Spordiklubi MTÜ
Tegevusala: vibusport, maastikuvibulaskmine
Kajamaa viburada, Kajamaa küla
Saku vald 75504
Tel: 508 7079
E-post: info@kuldnool.ee
www.kuldnool.ee
Kontaktisik Katrin Virula

Judoklubi Aitado
Tegevusala: Judo
Tel: 5340 9858
E-post: jorgen@aitado.ee
Kontaktisik Jorgen Viks
FB:  facebook.com/aitado
www.aitado.ee

Saku Pesapalliklubi / Timelight OÜ
Tegevusala: ameerika pesapall
Tel: 5661 0514
E-post: saku.baseballclub@gmail.com
Kontaktisikud Kristjan Puustusmaa ja Kairo Arna
FB: www.facebook.com/sakupesapall

Ultimate Saku MTÜ
Tegevusala: Ultimate frisbee
Tel: 5341 7903
E-post: saku.ultimatefrisbee@gmail.com
Kontaktisik Marleen Varblas
FB: www.facebook.com/UltimateSaku

Saku Petangiklubi
Tel: 5345 7284
E-post: saku.petanque@gmail.com
Kontaktisik Kaido Kopel
FB: www.facebook.com/Saku-Petangiklubi

MTÜ SK Tats võrkpallikool
Tel: Raigo Tatrik - 5662 6230, Karin Vassil - 5623 8763
e-post: sktats@sktats.ee, karinvassil@gmail.com
Kontaktisik Karin Vassil
FB: https://www.facebook.com/pg/sktats/about/?ref=page_internal

V.A.T Stuudio
Tegevusala: showtants
Tel: 501 9209
E-post: info@vatstuudio.ee
Kontaktisik Riin Uusna
Treenerid Riin Uusna ja Alexandra Katariina Org
www.vatstuudio.ee
facebook.ee/vatstuudio