27.09.17

 Saku valla pindala on 17044 ha (andmed 31. dets 2014) ning territooriumil paikneb 22 maa-asulat, neist 2 alevikku  (Kiisa ja Saku) ning 20 küla.

 

Külade Kaart


[Suure kaardi avamiseks klõpsa kaardil ]

 

Saku valla külad

  Kontaktisik Tel Facebook e-posti aadress
Juuliku küla Mart Siiman 53321144   juuliku.kylaselts@gmail.com
Jälgimäe küla Lana-Maria Peterson   Jälgimäe küla FB lanamaria.peterson@mail.ee
Kajamaa küla Katri Ots 53435107      kajamaakyla.mty@gmail.com
Kasemetsa küla        
Kiisa alevik Annely-Thea Häggblom 5103351   annely@lakiauto.ee
Kirdalu küla Aivo Altmets 53409722   aivo.altmets@ensto.com
Kurtna küla Arvo Pärniste 5066602 Kurtna küla FB arvo.parniste@sakuvald.ee
Lokuti küla Anu Altmets 53358212   anu.altmets@mail.ee
Metsanurme küla Enn-Toivo Annuk 56483468 MTÜ Metsanurme FB enntoivo@gmail.com
Männiku küla Eero Alamaa 56694080   eeroalamaa@gmail.com
Rahula küla

Aigar Pruul

Raul Shmidt 

5047095

53414808

 

aigar.pruul@gmail.com

Roobuka küla Lauri Nõukas 5016157   nouks904@hotmail.com
Saku alevik        
Saue küla Ülar Palm 5131540 Saue küla FB meie.saue@gmail.com
Saustinõmme küla Arnold Jõgis     arnold@jarmaauto.ee
Sookaera -Metsanurga küla Tanel Ots 56636400   tanel.ots@sakuvald.ee
Tagadi küla       tagadi@sakuvald.ee
Tammejärve küla        
Tammemäe küla        
Tõdva küla Pille Jandak 55617982   pille.jandak@metsbyroo.ee
Tänassilma küla Henrik Raave      
Üksnurme küla Tiiu Velleste 5270000 Üksnurme küla FB tiiu.velleste@gmail.com