10.11.16

 Saku valla pindala on 17044 ha (andmed 31. dets 2014) ning territooriumil paikneb 22 maa-asulat, neist 2 alevikku  (Kiisa ja Saku) ning 20 küla.

 

Külade Kaart


[Suure kaardi avamiseks klõpsa kaardil ]

 

Saku valla külad

 

Jälgimäe küla             MTÜ Murimäe
Jälgimäe küla FB        lanamaria.peterson@mail.ee

 

Kajamaa küla              Katri Ots 5343 5107
                                        kajamaakyla.mty@gmail.com
                                        MTÜ Kajamaa Külaselts

                                                

Kiisa alevik                  Alevikuvanem Annely-Thea Häggblom 510 3351
                                        annely@lakiauto.ee


Kirdalu küla                 Külavanem Aivo Altmets 5340 9722
                                       aivo.altmets@ensto.com

 

Kurtna küla                  Külavanem Arvo Pärniste 506 6602
Kurtna küla FB             arvo.parniste@sakuvald.ee

           
Lokuti küla                   Külavanem Anu Altmets 5335 8212 
                                       anu.altmets@mail.ee


Metsanurme küla      Külavanem Enn-Toivo Annuk 5648 3468
MTÜ Metsanurme FB  enntoivo@gmail.com


Männiku küla              Esindaja Eero Alamaa   +372 5669 4080
                                       eeroalamaa@gmail.com

 

Rahula küla                 Külavanem Aigar Pruul 504 7095 
                                       aigar.pruul@emt.ee  
                                       Raul Shmidt 5341 4808


Saustinõmme küla   Arnold Jõgis 
                                      arnold@jarmaauto.ee


Tagadi küla                 tagadi@sakuvald.ee


Tõdva küla                  esindaja Pille Jandak 5561 7982
                                       pille.jandak@metsabyroo.ee

           
Üksnurme küla          esindaja Tiiu Velleste 5270000
Üksnurme küla FB    tiiu.velleste@gmail.com
                                       Rehe küün

 

Saue küla                     Külavanem Ülar Palm 513 1540
Saue küla FB               meie.saue@gmail.com


Juuliku küla                Külavanem Mart Siimann 5332 1144
                                       juuliku.kylaselts@gmail.com