Saku Vallavalitsus 

Reg. nr  75019738

Teaduse 13, 75501 Saku Harjumaa
Pank: Swedbank  EE862200001120079664

Telefon 671 2431
Faks 671 2433
E-post saku@sakuvald.ee

Lahtioleku ajad:

E, T, N  8-17
K  8-19
R  8-14

 

Vallavalitsus


Nimi Ametinimetus Telefoni nr E-post/Vastuvõtuaeg
Marti Rehemaa Vallavanem 671 2444 marti.rehemaa@sakuvald.ee
K 15-19  
Tanel Ots Palgaline vallavalitsuse liige, abivallavanem 5663 6400 tanel.ots@sakuvald.ee
K 15-19  
Kalle Pungas Mittepalgaline vallavalitsuse liige 506 6974
654 1132  
kalle.pungas@sauevald.ee
Arvo Pärniste Mittepalgaline vallavalitsuse liige 506 6602 arvo.parniste@sakuvald.ee
 

Vallavanema alluvuses

     
Heli Veersalu Hariduse peaspetsialist 671 2415 heli.veersalu@sakuvald.ee
K 15-19  
Anne-Ly Suvi Kultuuri-, spordi- ja
noorsootööspetsialist
671 2449 annely.suvi@sakuvald.ee
K 15-19  

Vallakantselei

     
Siiri Raagmets Vallasekretär 671 2430 siiri.raagmets@sakuvald.ee
K 15-19  
Ülo Lohk Jurist   ylo.lohk@sakuvald.ee
Annika Voosel Vallasekretäri abi 671 2429 annika.voosel@sakuvald.ee
Pille Sasmin Sekretär 671 2431 pille.sasmin@sakuvald.ee
Chris Stroom Sekretär 671 2447 chris.stroom@sakuvald.ee
Krista Lord Sekretär 671 2408 krista.lord@sakuvald.ee
Katre Ulmas Volikogu sekretär   katre.ulmas@sakuvald.ee
 
Victoria Parmas Avalike suhete spetsialist 671 2435 victoria.parmas@sakuvald.ee
Inna Mikli Toimetaja 671 2425 inna.mikli@sakuvald.ee
 

Finantsteenistus

     
Evelin Normak Finantsteenistuse juht 671 2411 evelin.normak@sakuvald.ee
Maire Nurmeots Pearaamatupidaja 671 2414 maire.nurmeots@sakuvald.ee
Kristi Jõeleht Vanemraamatupidaja 671 2432 kristi.joeleht@sakuvald.ee
Anneli Sulin Raamatupidaja-
personalispetsialist
671 2413 anneli.sulin@sakuvald.ee
Merike-Melaine Kuimet Raamatupidaja-kassapidaja 671 2417 merike.kuimet@sakuvald.ee
Hele-Mall Kink Arendusspetsialist 671 2405 helemall.kink@sakuvald.ee
K 15-19  

Ehitus- ja planeerimisteenistus

     
Maire Laur Ehitus- planeerimisteenistuse
juht
671 2422 maire.laur@sakuvald.ee
K 15-19  
Leho Vilu Arhitekt 671 2420 leho.vilu@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Anne Kadaja Ehitusspetsialist (ehitusload) 671 2416 anne.kadaja@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Liia Orlova Ehitusspetsialist (kasutusload) 671 2446 liia.orlova@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Viktor Nazarov Ehitusspetsialist (ehitusload) 671 2426 viktor.nazarov@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Marko Veermets Planeeringuspetsialist 671 2441 marko.veermets@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
  Ehitusjärelevalve
vaneminspektor
671 2409 @sakuvald.ee
Maie Lipso Maakorraldusspetsialist 671 2423 maie.lipso@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Maigi Tenisson Keskkonnaspetsialist 671 2421 maigi.tenisson@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Kerli Laur Keskkonnakaitse inspektor (jäätmete valdkond) 671 2427 kerli.laur@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Mari Viilop Vanemtehnik 671 2424 mari.viilop@sakuvald.ee
 

Sotsiaalhoolekandeteenistus

   
Eike Hunt Sotsiaalhoolekandeteenistuse juht 671 2445 eike.hunt@sakuvald.ee
K 15-19  
Anne Moses Sotsiaalhoolekande spetsialist 671 2402 anne.moses@sakuvald.ee
E 9-12 ja 14-17  
K 9-12; 14-19
Airi Maasalu Lastekaitse
peaspetsialist
671 2428 airi.maasalu@sakuvald.ee
E 9-12 ja 14-17  
K 9-12 ja 14-19
Raili Suits Lastekaitsespetsialist 671 2439 raili.suits@sakuvald.ee
E 9-12 ja 14-17  
K 9-12 ja 14-19
Anu Mesila Lastekaitsespetsialist 671 2401 anu.mesila@sakuvald.ee
E 9-12 ja 14-17  
K 9-12 ja 14-19
Karmen Kaar Juhtumikorraldaja 671 2404 karmen.kaar@sakuvald.ee
E 9-12 ja 14-17  
K 9-12 ja 14-19

Majandusteenistus

     
Peep Pukk Majandusteenistuse juht 671 2406 peep.pukk@sakuvald.ee
K 15-19  
Toivo Alasoo Taristuinsener 671 2410 toivo.alasoo@sakuvald.ee
K 15-19  
August Albert Vallamajanduse insener 671 2407 august.albert@sakuvald.ee
K 15-19  
Juhani Lipso IT-spetsialist 671 2412 juhani.lipso@sakuvald.ee
Joel Villem Vallaaednik 671 2436 joel.villem@sakuvald.ee
K 15-19  
Marko Kibuspuu Haldusspetsialist   marko.kibuspuu@sakuvald.ee
Juta Tarvis Haldusspetsialist 672 8720 juta.tarvis@sakuvald.ee
Rain Oksaar Haldusspetsialist 671 9235 rain.oksaar@sakuvald.ee
 

Toitlustusteenistus

     
Kadri Tarn Toitlustusteenistuse juht 5199 9787 kadri.tarn@sakuvald.ee

 

 

 

 

 

 

 

Toimetaja: VICTORIA PARMAS