Algab Saku valla arenguseminar

Saku valla juhid peavad täna, 12. aprillil, arenguseminari. Kiisa vabaajakeskusesse on kogunenud vallavalitsuse valdkondade ja allasutuste juhid, volikogu ja selle komisjonide liikmed ning külade esindajad.

Päeva esimeses pooles vaadatakse üle valdkondade hetkeseis ning arengukava ja eelarvestrateegia 2018-2022, ülevaate teevad vallavanem Marti Rehemaa ja finantsteenistuse juht Evelin Normak. Allasutuste juhid räägivad, mis nende valdkondades on 2017. aastal tehtud ja mis on töös, ning esitavad oma tulevikunägemuse – millised on ootused ja eeldatavad võimalused lähiaastateks.

AS Saku Maja juht Marko Matsalu räägib, milline on Saku valla lõunapiirkonna ÜVK arendamise kava ajagraafik.

Jelizaveta Krenjova-Cepilova ja Liia Hänni E-riigi Akadeemiast räägivad, kuidas saaks Saku vald rakendada kaasavat eelarvet, mis on selle ohud ja võimalused.

Päeva teine pool on pühendatud valla üldplaneeringule: mis on üldplaneering, mida sisaldab tänane Saku valla üldplaneering, mis on uue üldplaneeringu koostamise eesmärgid? Neil teemadel räägivad ehitus- ja planeerimisteenistuse juht Maie Laur ja abivallavanem Tanel Ots.