Noorteprojekt "Kunst raamatukokku"

Saku Vallaraamatukogu kutsub noori vanuses 14 – 26 tegema kingitust EV 100. aastapäevaks ja osalema projektis „Kunst  raamatukokku". Üle-eestilist projekti koordineerib Talllina Keskraamatukogu ja see kestab kuni 2018. aasta lõpuni.

Projekti raames saab tutvustada oma loomingut nii  ühis- kui isikunäitustel ning korraldada kunstiüritusi. Näitused võivad olla sisult ja vormilt väga erinevad – maalid, fotod, joonistused, eksliibrised, raamatuillustratsioonid, koomiksid, filmid, videod, videoinstallatsioonid, animatsioonid, moekollektsioonid jm.

Raamatukogu aitab kaasa näituse ülespanekul ja võimaldab kasutada raamatukogude käsutuses olevaid tehnilisi vahendeid. Ürituste ja näituste korraldamine on tasuta. Väljapanekute toimumise koht on  raamatukogu ruumides kas Sakus, Kiisal või Kurtnas.

Soovijatel palume saata vabas vormis avaldus ürituse või näituse lühikirjeldusega 1. märtsiks 2018 aadressil ylle.loik@sakuvald.ee. Lisainfo telefonil  5919 6019.

Sooviavalduste põhjal koostame ürituste ning väljapanekute ajakava.

Kingitus leiab kajastust  EV100 kodulehel https://www.ev100.ee/et/kingitused

Head mõttelendu ja kohtume raamatukogus!