« Tagasi

1. jaanuarist on Saku vallal uus piirkonnapolitseinik

1. jaanuarist alustab Saku vallas tööd uus piirkonnapolitseinik Mikk Pihu, kelle vastuvõtt Tammemäel Päästekeskuse tee 1 Saku operatiivteenistuste keskuses on neljapäeviti kella 10–12.  Tel 612 4686.

Tööd jätkab piirkonna noorsoopolitseinik Kätlin Murre 612 4551, 58 557 455. Senine piirkonnapolitseinik Helen Kaha asub tööle Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakonna välismaalastetalituse eriasjade uurijana.


* Kui te ei saa piirkonnapolitseinikku telefoni teel kätte, kuid soovite, et piirkonnapolitseinik võtaks teiega ühendust, siis võite tööpäeviti E–R kella 9–17 jätta teate telefonil 6124 510, vastab konstaablijaoskonna valvelaud.

* Kui on vältimatu olukord, siis aitab number 112

* Kella 8–19 vastab üle-eestiline politsei infotelefon 6123 000. Sellele numbrile saab teavitada häirivatest juhtumitest liikluses, aga ka mujal, samuti edastada palvet liiklusrikkuja korrale kutsumiseks. Sealt saab teada, kes on sinu piirkonnapolitseiametnik (noorsoopolitsei, piirkonnapolitsei) ja jätta talle teade. Võimalusel/vajadusel saab infoliin piirkonnapolitseinikuga ka kohe ühendada. Sealt saab infot politseiteenuste kohta – kus on lähim politseimaja, kuidas ja kust dokumente taotleda jne.

* Politsei koduleht www.politsei.ee, kus on olemas igapäevane vajalik informatsioon.

* Piirkonna olulistel politseiga seotud sündmustel saab silma peal hoida Lääne-Harju politseijaoskonna FB-lehel  (seda saavad vaadata ka need, kel pole FBi kontot.)

www.facebook.com/laaneharjupolitseijaoskond/