Saku Vallavalitsus 

Reg. nr  75019738

Teaduse 1, 75501 Saku Harjumaa
Pank: Swedbank  EE862200001120079664

Telefon 671 2431
Fax: 671 2433
E-post: saku@sakuvald.ee

Lahtioleku ajad:

E, T, N  8.00-17.00
K  8.00-19.00
R  8.00-14.00

 

 

 

Vallavalitsus


Nimi Ametinimetus Telefoni nr E-post/Vastuvõtuaeg
Tiit Vahenõmm Vallavanem 671 2444 tiit.vahenomm@sakuvald.ee
K 15-19  
Evelin Normak Finantsteenistuse juht 671 2411 evelin.normak@sakuvald.ee
Maire Laur Ehitus- ja planeerimisteenistuse
juht
671 2422 maire.laur@sakuvald.ee
K 15-19  
     
 
Virko Kolks Majandusteenistuse juht 671 2406 virko.kolks@sakuvald.ee
K 15-19  

Vallavanema alluvuses

     
Victoria Parmas Peaspetsialist 671 2435 victoria.parmas@sakuvald.ee
  Toimetaja-kujundaja 671 2425
 

Vallakantselei

     
Siiri Raagmets Vallasekretär 671 2430 siiri.raagmets@sakuvald.ee
K 15-19  
Ülo Lohk Jurist   ylo.lohk@sakuvald.ee
Kristi Jõeleht Vallasekretäri abi-
perekonnaseisuametnik
671 2432 kristi.joeleht@sakuvald.ee
Anneli Sulin Perekonnaseisuametnik-
personalispetsialist
671 2429 anneli.sulin@sakuvald.ee
Pille Sasmin Sekretär 671 2431 pille.sasmin@sakuvald.ee
Chris Stroom Sekretär 671 2447 chris.stroom@sakuvald.ee
Krista Lord Sekretär 671 2408 krista.lord@sakuvald.ee
Katre Ulmas Volikogu sekretär   katre.ulmas@sakuvald.ee
 

Finantsteenistus

     
Evelin Normak Finantsteenistuse juht 671 2411 evelin.normak@sakuvald.ee
Maire Nurmeots Pearaamatupidaja 671 2414 maire.nurmeots@sakuvald.ee
Katrin Pirn Vanemraamatupidaja 671 2413 katrin.pirn@sakuvald.ee
Merike-Melaine Kuimet Raamatupidaja-kassapidaja 671 2417 merike.kuimet@sakuvald.ee
Hele-Mall Kink Arendusspetsialist 671 2405 helemall.kink@sakuvald.ee
K 15-19  

Ehitus- ja planeerimisteenistus

     
Maire Laur Ehitus- planeerimisteenistuse
juht
671 2422 maire.laur@sakuvald.ee
K 15-19  
Leho Vilu Arhitekt 671 2420 leho.vilu@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Anne Kadaja Ehitusspetsialist (ehitusload) 671 2416 anne.kadaja@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Liia Orlova Ehitusspetsialist (kasutusload) 671 2446 liia.orlova@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Raivo Remmelg Ehitusspetsialist (ehitusload) 671 2426 raivo.remmelg@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Priit Alekask Planeeringuspetsialist 671 2441 priit.alekask@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Ain Lilleorg Ehitusjärelevalve
vaneminspektor
671 2409 ain.lilleorg@sakuvald.ee
Maie Lipso Maakorraldusspetsialist 671 2423 maie.lipso@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Maigi Tenisson Keskkonnaspetsialist 671 2421 maigi.tenisson@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Kerli Laur Keskkonnakaitse inspektor (jäätmete valdkond) 671 2427 kerli.laur@sakuvald.ee
E 9-12 ja K 15-19  
Kristina Suits Vanemtehnik 671 2424 kristina.suits@sakuvald.ee
 

Haridus-, kultuuri- ja
sotsiaalhoolekandeteenistus

     
  Haridus-, kultuuri- ja
sotsiaalhoolekandeteenistuse
juht
671 2445 @sakuvald.ee
K 15-19  
Heli Veersalu Hariduse peaspetsialist 671 2415 heli.veersalu@sakuvald.ee
K 15-19  
Anne-Ly Suvi Kultuuri-, spordi- ja
noorsootööspetsialist
671 2449 annely.suvi@sakuvald.ee
K 15-19  
Eike Hunt Sotsiaalhoolekande
peaspetsialist
671 2401 eike.hunt@sakuvald.ee
K 9-12 ja 14-19  
Anne Moses Sotsiaalhoolekande spetsialist 671 2402 anne.moses@sakuvald.ee
E 9-12 ja 14-17  
K 9-12; 14-19
Airi Maasalu Lastekaitse
peaspetsialist
671 2428 airi.maasalu@sakuvald.ee
E 9-12 ja 14-17  
K 9-12 ja 14-19
Raili Suits Lastekaitsespetsialist 671 2439 raili.suits@sakuvald.ee
E 9-12 ja 14-17  
K 9-12 ja 14-19

Majandusteenistus

     
Virko Kolks Majandusteenistuse juht 671 2406 virko.kolks@sakuvald.ee
K 15-19  
Toivo Alasoo Taristuinsener 671 2410 toivo.alasoo@sakuvald.ee
K 15-19  
Siim Rõõmus Vallamajanduse insener 671 2407 siim.roomus@sakuvald.ee
K 15-19  
Juhani Lipso IT-spetsialist 671 2412 juhani.lipso@sakuvald.ee
Joel Villem Vallaaednik 671 2436 joel.villem@sakuvald.ee
K 15-19  
Marko Kibuspuu Haldusspetsialist 671 9235 marko.kibuspuu@sakuvald.ee
Juta Tarvis Haldusspetsialist 672 8720 juta.tarvis@sakuvald.ee
Rain Oksaar Haldusspetsialist   rain.oksaar@sakuvald.ee

 

 

 

 

 

 

Toimetaja: JUHANI LIPSO